Diskuze

Kracík zchladil mistra, Plzeň vyhrála

Útočník Jaroslav Kracík urval pro hokejisty Plzně tři body z mistrovského ledu Pardubic. Lasselsberger vyhrál 3:2. Necelých sedm minut před koncem schoval Kracík střelu za domácího obránce a Lašák nestačil zareagovat. Dvoubrankové vedení hostů Pardubice ve třetí části zvládly srovnat, odpověď na třetí gól už nenašly.

LÍK

3. 10. 2005 13:20
Hodnocení zápasu?
Sudí taktéž úřadoval  v prvních dvou třetinách!Na to jste nějak pozapomněl p.Sýkoro,že!Ten zápas vidělo přes 8000 diváků(rozhodně né všichni z Pce - díky Zlaté přilbě).Sudí vás dvě třetiny držel a naopak vám daroval přesilovku 5 na 3,takže ve vašem věku a při vašich zkušenostech by jste měl důkladněji volit slova!Ve vašem případě mě tohle hodnocení zápasu dost překvapilo(zklamalo)