Diskuze

Kouč Pardubic: Vždycky uděláme jeden krok dopředu a dva dozadu

Na vítězství pardubických hokejistů ve třetí třetině už si teď vsadí leda nenapravitelný optimista. Úterní závěrečný výbuch s brněnskou Kometou vlastně zapadá do rámce nepochopitelných zkratů Dynama z letošní sezony; jeden by se porážce 3:4 v prodloužení, k níž se Pardubice „dopracovaly“ z pohodlného vedení o tři góly, už neměl ani podivovat.
JJ

Kolik musí Pardubice po 2. třetině vést, aby měly šanci na výhru? Stačilo by 5 : 0?

Ale ani baskeťáci nezůstavají pozadu. Vést v Opavě o 22 bodů, a nakonec o 7 prohrát, to je také umění!