Druhé utkání předkola hokejového play-off

Domácí v plném počtu.
43:30
Štefanka viděl Martynka mezi kruhy a poslal mu puk na teč, kotouč ale skončil mimo.
42:20
Kroupa před brankovištěm zakončoval kombinaci, byl ale tísněn bekem, puk poslal mimo tyče.
41:41
Vyloučen Skladaný za naražení zezdadu na 2+10 minut.
41:40
Korhoň dostal od Polanského přihrávku na pravé křídlo, zakončoval ale bekhnedem, Sáblík vyrazil.
41:20
Třinec je v plném počtu.
40:30
Domácí dohrávají přesilovku, drží se v útočném pásmu.
40:01
40:00
38:31
Následovala potyčka, za kterou Kraft dostává dvě minuty za hrubost a Výtisk 2+2 rovněž za hrubost.
38:31
Němec elegantně zatáhl puk do třetiny, objel branku a nahrával do brankoviště. Dorážel Kraft, vyhrl se na něj ale Výtisk.
38:17
Mudroch byl zasažen pukem, na ledě je krev.
38:17
Chrenko do třetice na trestné lavici, dostává osobní desetiminutový trest za nedportovní chování.
38:17
TŘINEC VSTŘELIL BRANKU! I hosté využívají přesilovku. Kroupa vypálil od modré a ŠTEFANKA u pravé tyče doklepl puk za Sáblíka - 2:1.
37:35
Chrenko pět usedá na tresnou lavici, tentokrát za hrubost.
36:15
KARLOVY VARY VSTŘELILY BRANKU! Již při přesilovce domácích si z pravé strany najel SKUHRAVÝ, přetáhl si puk, projel brankovištěm a zakončil k levé tyči. Čechmánek se nestihl přemístit - 2:0.