Diskuze

Vyhrálo šťastnější mužstvo, litoval Čermák po druhé prohře Komety

Jako správný kapitán poslal Kometu do vedení a dlouho se zdálo, že to bude stačit i na vítězství. Jenže Brňané se ve třetí třetině sesypali a z Litvínova odjíždějí se dvěma porážkami. "Dvě třetiny jsme byli lepší. Vyhrálo šťastnější mužstvo," bědoval po utkání zklamaný Leoš Čermák.
TB

Vyhrál mančaft, který dal víc gólů. To znamená, že ve vstřelených brankách byl Litvínov lepší a tím to hasne. Možná se hráči Komety utěšují sami před sebou, že vyhrál šťastnější. Bych jim asi poradil, aby tyto úvahy brzy vytěsnili z makovic. No i když radši ne, fandím v tomto semi Litvínovu :-)

2 1
možnosti
JS

morgošov je slabé,dojde jim fyzička,už ted šlapou vodu,akorat kdyby neměli francouze tak hraji plé ót,tam vlastne oni patři

FD

Hokej v celku dost hrozný. Byly tam asi 4-5 pěkných akcí a jinak úporné nic, kdy se zakončuje ,,střelou´´ gólmanovi do břicha. Zmatek v obranách na obou stranách a nemohoucnost útoků. Když už někdo dostal super nahrávku na střelu, tak s tím musel ještě zamíchat a bylo to pryč. Střelu z první neumí dát skoro nikdo. Ve 3. třetině si to Kometa už jen odchodila a tím to prohrála. Litvínov nemusel ani nijak výrazně zrychlit.

0 0
možnosti
JS

Co taky čekat od mužstva,které v loňském finále prohrálo na zápasy 1:4 a skóré 7:16 a tvrdilo že titul získalo horší mužstvo.Kluci s BRNA,trochu pokory a sebekritiky by neuškodilo.

5 1
možnosti
PB

P66e66t60r 71B80á66č85a

28. 3. 2015 10:31

Vy s tema svyma zvastama tady mluvte o nejake pokore.

A kdyz uz tak Z Brna.

0 0
možnosti
PH

No, mít zápas pod kontrolou, to si predstavuji jinak😃. Proste Kometa zabetonovala střední pásmo a Litvínov si s tím neuměl dlouho poradit. Kometa za 2 třetiny 2 šance v zápase "pod kontrolou"😃. V Rondu bude muset hrát Kometa, tak uvidíme.

0 1
možnosti
MM

jako Komeťáka mně trošku děsí produktivita našeho útoku.Pokud chceme přejít dále,musí zabrat Tonové,Hruškové,Honejskové,jinak nemáme proti Litvajzu šanci.

1 1
možnosti
TH

Kometa zahrála oba zápasy velmi dobře. V prvním se porazila sama krásným vlastním gólem a ve druhém dojela na neproduktivitu, když dlouhou dobu na ledě vládla.

0 0
možnosti
FB

Slova o brněnském sesypání se, vystrašenosti a bědování (čerpám z článku) jsou každodenním koloritem. Už se vyjádřil pan Kýhos? Rozhodčí tentokrát OK?

3 3
možnosti
PB

P84e10t30r 85B23á16č60a

28. 3. 2015 8:44

Kometa dve tretiny jasne lepsi, ano vyhralo stastnejsi muzstvo, mas pravdu Leo.

Francouz se po te nastrele tycce na konci klepe jeste ted.

0 0
možnosti
FB

Umělecký dojem "lepšího bruslení" se hodnotí v krasobruslení. V hokeji rozhodují góly.

1 1
možnosti

stačí vyhrát 1:0....

no pokud s tímto postojem budou hrát i domácí zápasy tak asi budou poslední, doufám že jako výukové video si pouští zápas Lit vs Sla kdy se tento výsledek povedl