Diskuze

Lukeš po obratu na Slavii: Budou to nervy až do konce baráže

Po dvou třetinách prohrávali na Slavii 0:3, nakonec vezou domů dva body za vítězství 4:3 v prodloužení. Hokejisté Litvínova předvedli v Praze obrat, díky kterému mohou na konci baráže slavit záchranu v extralize. "Tyhle dva body jsou hrozně důležité," nezastírá útočník František Lukeš, jenž dal rozhodující gól.
PK

Jsem překvapený, jaké jsou to porad nervy. Ten Martin nebo nekdo jeho formatu strašně chybí!

0 0
možnosti
JU

J76a73n 20U98l85r69i81c70h

9. 4. 2016 0:26

Dnes to byly zápasy pravdy. A výsledek testu je jasný. Vary nedokázaly porazit Jihlavu, která je v baráži nejslabší a nemohla nasadit hráče půjčené z Varů. Extraligovou účast si tedy zřejmě vybojují Litvínov a Slavia.

1 0
možnosti
JP

Nejslabší Jihlava? Asi jste na zápasech se Slavií nebyl, v prvním jí vyšlo na co sáhla a ve druhém měla kliku že vyrovnala!

0 0
možnosti
KR

Důležité body. Dál to bude takové drama, jaké si ho sami uděláte. Pokud bude příští zápas doma za tři body, bude do důležitý krok k záchraně. jestli ne, můžeme se ještě těšit...