Konec zápasu
1:1, 0:0, 0:3
Stav série 1:2
60:00
Konec zápasu. Pardubice hlavně díky výkonu ve třetí části vyhrály 4:1 a vedou na zápasy 2:1.
58:49
Pardubice pohodlně brání svůj náskok. Diváci pomalu začínají opuštět stadion zklamaní z dnešního neúspěchu domácích hráčů.
56:56
Pardubice vedou 4:1 Brankář Prusek odjel z branky, ale domácí hned nato ztratili puk a Procházka pohodlně po rychlé akci zavěsil do prázdné branky.
54:44
Divíšek fauloval Irgla, který měl před několika sekundami velkou šanci po křižné přihrávce z vlastního obraného pásma. Domácí hrají přesilovku a mají asi poslední šanci pokusit se o zvrat v utkání.
53:07
Pardubice vedou 3:1. Mikeska nadvakrát po přihrávce zpoza branky překonal Pruska. Vítkovičtí hráči stáli bezmocně okolo Mikesky a jen přihlíželi jak doklepl svoji první neúspěšnou střelu.
51:13
Kaděra se objevil sám před Bartou, ale nedokázal zvednou puk do horní části, která byla odkrytá. Brankář Barta drží šance Pardubic na vítězství v dnešním utkání.
49:08
Pardubice opět nedokázaly při přesilové hře ohrozit brankáře Pruska. Největší problémy hostům činí přechod přes útočnou modrou, kde domácí vybudovali obranou hráz.
47:06
Tomáš Sršeň byl vyloučen za hru vysokou holí a Pardubice mají po dlouhé době výhodu přesilové hry.
46:02
Pardubice vedou 2:1. Prusek neudržel střelu od modré. Janecký se zmocnil odraženého puku, nalákal na sebe tři obránce a pěknou přihrávkou našel Procházky, který zavěsil do prázdné branky.
45:10
V závěru oslabení o jedno hráče na obou stranách nejdříve Filip nahazoval před prázdnou branku, kde se puku zmocnil Martin Procházka a spolu s Moravcem v rychlém protiútoku nepřekonali Bartu.
43:21
Ivan nejdříve hákoval Malinského a hned v zápětí Stanislav Procházka podrazil domácího hráče a tak se bude hrát 4 na 4.
41:53
Domácí zvyšují tlak. Pardubice se nedokáží dostat z obrané třetiny. Vítkovice několikrát nebezpečně vystřelily a brankář Barta měl velké problémy.
40:35
Tomášek byl dvakrát za sebou v bezprostřední blízkosti Barty, ale ani jednou nedokázal na Bartu vystřelit.Vždy byl o puk připraven pohotovými hostujícími obránci.
40:01
Začala třetí třetina. Pácal odstupuje pro podezření na zlomenou čelist. Domácí Pospíšil po heroickém výkonu v prvních dvou třetinách také odstupuje ze zápasu.
40:00
Konec druhé třetiny. Ve druhé části i přes mnoho šancí na obou stranách gól nepadl.
39:01
Pardubice zamkly domácí před brankou, ale gól nevytěžily. Z trestné lavice se vrátil Selingr abude se pokračovat s vyrovnaným počtem hráčů.
37:57
Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Jerofejef. Hosté budou mít výhodu 63 vteřin hrát přesilovku 4 na 3.
37:27
Pácal je v otřesen po nešetrném zákroku Ivana, ale zvedá se a bude pokračovat.
37:00
Selingr v útočné třetině fauloval Píšu a síly na ledě se vyrovnají. Za 44 vteřin pak budou mít výhodu přesilové hry Pardubice.
35:43
Ihned po návratu hostujícího Procházky z trestné lavice je vyloučen Mudroch a Vítkovice tak mohou pokračovat v náporu, který v posledních minutách hlavně díky vylučování hostujících hráčů roste.
35:10
Vítkovice zamkly hosty v jejich obraném pásmu a několika nebezpečnými střelami ohrozily Bartu.
33:32
Kaděra se uvolňoval okolo Procházky a tomu nezbylo nic jiného než ho podrazit. Domácí budou mít již potřetí v této třetině početní výhodu.
32:34
Prusek vyrazil střelu Pácala jen před sebe, ale dorážku Mikesky už bezpečně skryl pod své betony
30:58
Kaděra vystrašil Bartu střelou od středové čáry, se kterou měl hostující brankář menší problémy.
29:38
Vítkovice se dostaly po rychlé akci Sršně, který naskočil až do druhé třetiny, do útočného pásma, ale nepřesnou přihrávkou se připravily o další slibnou šanci.
28:35
Lubina se nečekaně objevil před Pruskem, ale jen těsně minul pravý horní růžek domácí branky.
26:25
Kudrna nešetrně fuloval Kaděru, který se pak ještě srazil s vlastním spoluhráčem a mírně otřesen odjíždí na střídačku. Domácí mají výhodu další přesilové hry.
24:48
Domácí několikrát ohrozili brankáře Bartu, ale ten svýmy zákroky drží hostující mužstvo.
23:35
Štraub a Sýkora jsou vyloučeni po vzájemné potyčce ve vítkovické obrané třetině. Štraub se rozčiluje, protože byl napaden, když hrál bez rukavice.