Diskuze

Boleslav je krok od postupu do extraligy

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli čtvrté barážové utkání a jsou jediný krok od postupu do extraligy. Středočeši sice ještě v 51. minutě prohrávali, do konce třetí třetiny ale stihli ještě vyrovnat a díky brance Gombára z 69. minuty dramatického duelu zvítězili. Pátý zápas se hraje v sobotu v Ústí.
FK

juventus

18. 4. 2008 11:27
asi tomu nerozumim

muze mi nekdo vysvetlit, jak extraligovy tym, ac skoncil posledni, muze ve vsech krome prvniho zapasu predvadet horsi a slabsi vykon nez ligista? Co ctu, MB byla ve vsech zapasech lepsi na strely, koneckoncu vyhrala? A pritom Boleslav vs Brno ci Shomutov byly vyrovnane, ba souperi byli povetsinou lepsimi tymy? Takze bych si tipnul, ze i Brno ci Chomutov by dali Usti na pr_el? Sakra, hraje Usti fakt tak mizerne, nebo uz je to domluveny a zkratka Boleslav tam postoupi a Usti uz ELH nechce? Proste neverim, ze ten rozdil je tak velky resp, ze vubec muze byt ligista lepsi.8-o

0 0
možnosti
KM

KáEm

18. 4. 2008 12:01
Re: asi tomu nerozumim

To tomu asi fakt nerozumíš. Musíš vzít v úvahu, že Ústí celý rok prohrává, takže v rozhodujících chvílích je nervoznější než Bolka, která prohrála za rok 10 zápasů, takže si logicky víc věří. V play-off byla zase logicky nervoznější Bolka, když soupeři skončili v základní části o parník za ní, tak to šli zkusit a občas jim to za použití mírného násilí vycházelo.

0 0
možnosti
KB

kus_buchty

18. 4. 2008 10:31
extra

No koukám, že Bolka to má pěkně pořešený. Už se těším, až několik hráčů z Ústí přestoupí do MB. Viz. fotbalový případ Abrahám a jeho přestup z Lbc. Mladá Boleslav prostě ví, že je potřeba jít tomu štěstíčku trochu naproti.

0 0
možnosti
PP

Vezír

18. 4. 2008 9:29
ví někdo do kolika hráčů Ústí

zajel svojí čestností Šindel?Nebude od příští sezóny několik důležitých hráčů  hrát v Bolehlavi???? Šindel a  bolehlavský spolRvRvRvRvRvRvRvRv

0 0
možnosti
KM

KáEm

18. 4. 2008 10:34
Re: ví někdo do kolika hráčů Ústí

A které důležité hráče myslíš? Vyšeptalé bývalé "hvězdy" Čalouna a Janků nebo ty dva děravé brankáře co máte k dispozici? Takových rádoby hvězd se před sezonou pracně zbavovali, tak nevím co by s nima dělali teď.:-P

0 0
možnosti
H

haywire

18. 4. 2008 3:01
Woe

Aspoň nebude extraliga stereotypní,tak bude místo Ústí pořád poslední Bolka vedená buzolou Richardem..škoda,že Ústí nemá love..město vzdalo vyhazování peněz oknem?

1)Jsem boleslavak.

2)Na hokej jsem chodil uz za casu druhe ligy, videl spoustu podivnych macu, ale dnesek jsem opravdu nepochopil...Do stavu 2:0 pro nas jsem si rikal jestli pan rozhodci je jen spatny, nebo OPRAVDU nevidi?Ovsem to co co bylo po obdrzenem golu na 2:1 byl naprosty obrat situace....do 2:0 $->MB od 2:1->$ UNL.

3) Vi nekdo kolik kilogramu vazi brankova konstrukce?Pripadne cele fyzikalni vlastnosti toho materialu?Protoze nevim nevim jestli rana pukem, az uz jakkoliv rychla, by dokazala vyvolat razovou vlnu tak silnou aby rozvlnila sit....

0 0
možnosti

Han Solo

17. 4. 2008 22:30
Ústí se chce zachránit

V dnešním deníku sport je rozhovor s Janem Čalounem asi na půl stranky píše tam že udělají všechno proto aby se Ústí zachránilo že jsou extraligový mužstvo ,že nic nevzdávají atd :-P

17. 4. 2008 22:08
69. minuta prodloužení???

"...a díky brance Gombára v 69. minutě prodloužení zvítězili"... Co to je za nesmysl? Podle této věty se hrál zápas až do 129. minuty??? Rozhodlo se až v 7. dvacetiminutovce??? Vzpamatujte se, "odborníci" a čtěte to po sobě!!!

0 0
možnosti
KK

aven

17. 4. 2008 22:15
Re: 69. minuta prodloužení???

omg, takovýhle hnidopiši jsou fakt nejlepší, každý udělá chybu. Co kdybys napsal radši něco "odborného" k hokeji?

0 0
možnosti
IN

edrohiam

17. 4. 2008 22:04
Rozhodčí Minář

dneska dělal, co mohl, aby Ústí srovnalo sérii. I proto jsem moc rád, že kluci to dneska dokázali vybojovat.

0 0
možnosti
DL

david.ledvinka

17. 4. 2008 22:50
Re: Rozhodčí Minář

Jojo, máš pravdu - proto nepotrestal faul na Nováka a Boleslav z protiútoku rozhodla. :-P

0 0
možnosti
JB

prasak1

17. 4. 2008 22:01
jj, Ústí realisticky zhodnotilo, že než hrát EL takovýmhle

způsobem, tak to radši špičku 1. a za poloviční peníz. Teď ať si to zkusí zase někdo jinej, good luck Bolka ... ;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Han Solo

17. 4. 2008 21:56
realita

před baráží byly šance vyrovnané ted se ukazuje že Ústí hrubě předcenilo vysledkovy vzestup v pla-out proti mužstvum kterym již o nic nešlo. Boleslav prohrála zatim jen první zapas vinnou nezkušenosti s prolínací soutěží ,dnešní zapas byl zatim nejdramatičtější ,ale pokud Ústí nedokáže využít 4minutovou výhodu je jasne že to soupeř potrestá .Stav je ted 1:3 na zapasy a kdo bude hrát e-ligu příští rok ? To si neodvážím tipnout .:-):-)