Utkání komentuje Jaroslav Martínek

21:40
Martynek přenechal mezi kruhy puk Ivanovi, jeho bekhend mířící mezi betony Přikryl zneškodnil.
20:28
Sparta - Třinec 1:1 Domácí využili přesilovku. "Nováček" Ujčík převzal ve středním pásmu přihrávku od Žemličky, projel kolem nereagujících obránců a střelou pod horní tyčku vyrovnal.
20:01
Začíná 2. třetina. Místo Paroulka ve třetí formaci hraje Kubinčák, toho ve čtvrté řadě nahradil Dragoun.
Podle zpráv ze Znojma se utkání Znojmo - Třinec půl hodiny nehrálo, protože vypadly dvířka na trestné lavici. Teprve po třiceti minutách se je podařilo opravit.
20:00
Konec 1. třetiny 5150 diváků vytvořilo komorní atmosféru, ve které se Třinec rychle ujal vedení a v dalším průběhu ho bez potíží kontroloval. Paroulek nehraje od páté minuty, kdy byl zraněn, Ujčík zatím na ledě není moc vidět.
19:22
V závěru třetiny si Sparta zahraje přesilovku, vyloučen je Jančařík za držení.
18:04
Domácí se bez problémů ubránili, Třinec nepředvedl jedinou nápaditou akci. Potlesku diváků se dočkal Přikryl za vyhození puku až do třineckého pásma.
16:04
I Třinec si zahraje přesilovku, Havelka je po faulu na Janků vyloučen na dvě minuty za držení.
14:28
Zadinův příklep z hranice levého kruhu vyrazil Přikryl až do ochranné sítě.
13:38
Žemlička se po objetí branky pokusil překvapit Horčičku, ten však prostor u levé tyčky ohlídal.
12:45
Třinec má zatím více ze hry, Sparta hrozí při rychlých protiútocích. Momentálně nehraje Paroulek, naopak na led naskakuje Dragoun.
9:43
Narazily na sebe elitní útočná formace Třince a čtvrtá řada Sparty a hosté z toho vytěžili dvě nebezpečné akce. Zadinovu střelu Přikryl vyrazil, nahození z rohu tečoval Král těsně vedle sparťanské branky.
8:24
Třinec přežil dlouhé oslabení a hraje v plném počtu. Nejblíže vyrovnání byl Nedvěd, který od modré nastřelil brankovou konstrukci!
7:15
Sparťanská první útočná formace kombinovala v útočném pásmu, ale chyběla finální přihrávka. Navíc Ptáček na modré přišel o puk, unikajícího Marka ale stačil nakonec odstavit od puku.
6:23
Začíná druhá polovina králova trestu. Horčička schoval v lapačce nahození od modré.
5:20
Ujčík se na led vrátil po třech minutách, kdy mu byly přebrušovány brusle. Po svém návratu však pokazil přihrávku a nabídl Třinci pohodlné vyhození.
5:09
Nedoma si vyměnil puk s Nedvědem, ale minul branku. Pokračuje klasická přesilovka.
4:23
Král zasáhl Paroulka v obličeji a dostává dvě plus dvě minuty. Sparta bude hrát 46 vteřin v dvojnásobné početní výhodě.
4:03
Sparta - Třinec 0:1 Sparta se v přesilovce dopustila zakázaného uvolnění, po buly v obranném pásmu domácích nahodil puk před branku Král, Malinského blafák jestě Přikryl zlikvidoval, Pletkova dorážka už skončila v brance. Asistence Královi zatím nebyla připsána, zřejmě pro zásah gólmana.
3:09
Sparta bude hrát první přesilovku, Marek před vlastní brankou hákoval Žemličku, který se z otočky snažil ohrozit třineckého gólmana.
2:22
Bojuje se výhradně ve středním pásmu, oba týmy pouze nahazují puky.
0:44
Třinec začal aktivněji a usadil se v útočném pásmu. Do šance se ovšem nedostal, naopak Sparta zahrozila rychlým protiútokem, který zakončil střelou z levého křídla Žemlička, jeho střela těsně minula horní růžek branky.