Konečný výsledek.
60:00
Utkání skončilo.
58:29
Přesilovka nevyužita. Šance byly na obou stranách. Střely domácího Melenovského a hostujícího Krále zneškodnili brankáři lapačkami.
56:29
Znojmo hraje přesilovou hru. Vyloučen je Pavelek.
56:20
Hosté se bez problémů brání náporu vítkovických hráčů, jejichž akce většinou končí v ruzích kluziště či nepřesnou střelou.
52:32
Znojmo zvyšuje druhou střelou na branku ve 3.třetině na 1:5. Kousek za modrou čarou napřáhl Plch a jeho ránu zastavila až síť Trvajovy svatyně.
52:09
Vítkovice přesilovku opět nevyužily. Brankář Svoboda se vyznamenal při Burgrově teči, kdy vleže vyškrábl puk směřující do branky.
50:09
Domácí stále útočí a nyní mohou ještě zvýšit svoji aktivitu, jelikož budou hrát v početní výhodě. Vyloučen je znojemský Vorel za sekání.
48:12
Vítkovičtí se snaží snížit, více útočí, ale Znojmo se s přehledem brání. Vítkovice nasadily už i čtvrtý útok.
46:18
Ivan Padělek připravil možnost skórovat Pavelkovi, ten trefil jen dobře postaveného znojemského brankáře Svobodu.
43:29
Vítkovice sehrály přesilovou hru bez nápadu. Jedinou střelu na branku vyslal Burger.
41:29
Domácí Seman nahrál zpoza branky Aleši Padělkovi, který střílel do tyče. V následné strkanici byl příliš aktivní znojemský Král a jde na trestnou za hrubost. Vítkovice hrají přesilovku.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny.
38:21
Znojmo vede už 1:4. Plášek, přestože byl atakován obránci, se natlačil před Trvaje a dal čtvrtý gól.
37:54
Stav 1:3. Uramovi se povedla podobná akce jako před ním Pucherovi, mířil však přesněji a zvýšil vedení Znojma.
37:41
Pucher se probil domácí obranou až před Trvaje, ale nepodařilo se mu puk zvednout, tak šanci neproměnil.
34:27
Vítkovice snížily na 1:2. Po závaru před znojemskou brankou se kotouč dostal k obránci Škutovi, který prudkou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
33:50
Domácí Moravec poslal polostřelu polocentr před branku, ale u druhé tyče nikdo nebyl.
33:38
Vítkovičtí, zatlačeni do obranného pásma, bránili obětavě, nepustili hosty do šance.
31:38
Za nesportovní chování je vyloučen Burger. Znojmo hraje přesilovku.
30:55
Velkou šanci z brejku měli domácí. Podél mantinelu ujel Štraub, nahrál Irglovi, ale jeho střelu kryl znojemský brankář Svoboda.
28:15
Další šance Znojma. Plášek nahrál před bránu volnému Vorlovi. Jeho střelu k tyči Trvaj zneškodnil.
26:58
Mezi vítkovickými obránci se prosmýkl Plch, jeho střelu Trvaj vyrazil a Chmelíř málem vsítil třetí gól.
26:08
Moravec vybruslil zpoza branky a vyslal první střelu na znojemského brankáře ve druhé třetině.
25:31
Vítkovice sehrály přesilovku bez pohybu, brankáře Svobodu neohrozily.
23:31
Za nedovolené bránění je vyloučen obránce Soudek, domácí hrají druhou přesilovku.
20:50
Vítkovičtí přesilovku nevyužili. Dvakrát střílel Galvas, pokaždé mimo.
20:01
20:00
Konec první třetiny. Znojmo ji vyhrálo 2:0, přestože poměr střel byl 12:6 ve prospěch domácích.