Libor Barta měl problémy s lehkým nahozením. Nakonec musel pustit hokejku a přikrýt puk vyrážečkou.
Dvořák dostal pěknou přihrávku, ale puk mu sklouzl po čepeli hokejky.
24:09
Nedvěd vypálil od pravého mantinuelu, trefil ale jen boční síť Bartovy branky.
22:56
Plzeň začala druhou třetinu aktivněji a několikrát Spartu zatlačila. Nebezpečná byla hlavně střela Krátošky.
20:01
Začala 2. třetina
Sparta po úvodních dvaceti minutách vede 1:0. Průběh utkání je zatím vyrovnaný, domácí se prosazují kombinační hrou, Plzeň sází na důraz a nasazení.
20:00
Konec 1. třetiny
18:54
Duda neúmyslně trefil pukem do obličeje Kratěnu. Ten prozatím odjel na střídačku.
17:05
Domácí nezakončili gólem přečíslení dva na jednoho. Osamocený obránce Vlček dobře vystihl přihrávku Zelenky na Martince.
14:47
Ani Sparta početní převahu nezužitkovala. Zatlačila sice Plzeň do obranného pásma, ale více než střelu tečovanou Martincem mimo nevytěžila.
12:47
Plzeň se bude bránit ve čtyřech. Za sekání dostal dvouminutový trest Švík.
10:17
SPARTA - PLZEŇ 1:0 Jiří Zelenka po přihrávce Patrika Martince ukázkovým bekhendovým blafákem překonal Libora Bartu.
8:48
Čtvrtý sparťanský útok zatlačil Plzeň na dlouhou dobu do jejího obranného pásma a hosté museli řešit situaci vyhozením přes všechny čáry.
6:54
Tomík nastřelil břevno! Při šanci slovenského útočníka zachránila ležícího gólmana Bartu horní tyčka.
6:38
Sparta se ubránila, její brankář Bříza musel zasahovat jenom proti střelám z dálky.
4:38
Hostující Plzeň bude hrát první přesilovku. Ptáček přidržel pronikajícího Dudu a dostal dvě minuty.
3:45
Další úspěšný zákrok si připsal plzeňský brankář, když chytil střelu Kratěny, kterou ještě navíc tečoval Broš.
2:35
První vážnější akce Sparty. Broš vyslal do brejku Kratěnu, který akci zakončil střelou ze střední vzdálenosti. Barta kryl.