Petružálek skóroval ve čtvrtém utkání za sebou a vylepšil si bilanci na šest branek a 11 asistencí. V čele soutěže produktivity má o bod více než Mikelis Redlihs z Dinama Riga a Jori Lehterä z Novosibirsku.
Chabarovsk se po osmé výhře za tři body v sezoně posunul na několik hodin do čela soutěže. Večer ho na prvním místě vystřídal Čeljabinsk, který i díky gólu útočníka Jana Bulise vyhrál 2:0 na ledě lídra Západní konference Dynama Moskva.
Cenné vítězství v Kazani si připsal nováček soutěže Lev Poprad. Svěřenci českého trenéra Radima Rulíka na ledě vítězů KHL z let 2009 a 2010 vyhráli 4:1, přičemž dva jejich góly vstřelil Tomáš Netík. Český útočník si navíc připsal asistenci u prvního gólu kapitána Ľuboše Bartečka.
Výsledky:
Chabarovsk - Viťaz Čechov 5:2 (za domácí Vrána 1+1, Petružálek 1+0), Novokuzněck - Spartak Moskva 2:3 po sam. nájezdech, Novosibirsk - Čerepovec 3:1, Chanty Mansijsk - Nižnij Novgorod 3:1, Ufa - Petrohrad 2:4, Kazaň - Lev Poprad 1:4 (Netík 2+1, Pilař 0+2, Nedorost 0+1), Nižněkamsk - CSKA Moskva 3:2, Atlant Mytišči - Barys Astana 2:0, Dynamo Moskva - Čeljabinsk 0:2 (Bulis 1+0), Dinamo Riga - Jekatěrinburg 2:0.
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Čeljabinsk | 13 | 8 | 2 | 0 | 3 | 40:26 | 28 |
2. | Kazaň | 13 | 7 | 0 | 1 | 5 | 41:34 | 22 |
3. | Chanty Mansijsk | 13 | 5 | 1 | 0 | 7 | 23:29 | 17 |
4. | Magnitogorsk | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 34:35 | 15 |
5. | Nižněkamsk | 13 | 4 | 1 | 1 | 7 | 29:35 | 15 |
6. | Jekatěrinburg | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18:33 | 9 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Chabarovsk | 13 | 8 | 1 | 0 | 4 | 44:30 | 26 |
2. | Omsk | 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 33:26 | 23 |
3. | Ufa | 14 | 5 | 1 | 2 | 6 | 43:44 | 19 |
4. | Novosibirsk | 13 | 4 | 2 | 2 | 5 | 38:37 | 18 |
5. | Novokuzněck | 13 | 5 | 0 | 2 | 6 | 21:37 | 17 |
6. | Barys Astana | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 24:30 | 13 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 35:18 | 26 |
2. | Dynamo Moskva | 14 | 8 | 1 | 0 | 5 | 35:31 | 26 |
3. | Spartak Moskva | 12 | 5 | 2 | 0 | 5 | 31:30 | 19 |
4. | CSKA Moskva | 13 | 5 | 0 | 3 | 5 | 28:32 | 18 |
5. | Lev Poprad | 12 | 4 | 1 | 1 | 6 | 30:30 | 15 |
6. | Dinamo Riga | 12 | 4 | 0 | 2 | 6 | 29:33 | 14 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Dinamo Minsk | 13 | 6 | 2 | 2 | 3 | 35:26 | 24 |
2. | Nižnij Novgorod | 15 | 6 | 0 | 2 | 7 | 33:33 | 20 |
3. | Atlant Mytišči | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 27:24 | 19 |
4. | Čerepovec | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 30:25 | 18 |
5. | Viťaz Čechov | 12 | 1 | 2 | 1 | 8 | 18:41 | 8 |
Finsko
Výsledky:
Ässät Pori - Kärpät Oulu 5:2 (za domácí Smoleňák 2+0), Blues Espoo - Tappara Tampere 3:0, IFK Helsinky - KalPa Kuopio 1:4, Ilves Tampere - Jyväskylä 1:3, Pelicans Lahti - Hämeenlinna 5:0, TPS Turku - Jokerit Helsinky 4:3 v prodl. (za domácí Mojžíš 1+1, Plíhal 1+0, Birner 0+1).
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Pelicans Lahti | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 40:21 | 28 |
2. | KalPa Kuopio | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 39:20 | 26 |
3. | Ässät Pori | 12 | 7 | 1 | 2 | 2 | 41:25 | 25 |
4. | Jokerit Helsinky | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 40:21 | 23 |
5. | Kärpät Oulu | 13 | 6 | 1 | 2 | 4 | 32:27 | 22 |
6. | Blues Espoo | 12 | 5 | 1 | 2 | 4 | 24:26 | 19 |
7. | Lukko Rauma | 11 | 5 | 1 | 0 | 5 | 30:31 | 17 |
8. | Jyväskylä | 13 | 4 | 2 | 1 | 6 | 29:30 | 17 |
9. | IFK Helsinky | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 36:32 | 14 |
10. | TPS Turku | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 29:38 | 14 |
11. | Tappara Tampere | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 27:42 | 14 |
12. | SaiPa Lappeenranta | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 28:35 | 11 |
13. | Ilves Tampere | 12 | 2 | 1 | 1 | 8 | 24:44 | 9 |
14. | Hämeenlinna | 12 | 1 | 2 | 0 | 9 | 24:51 | 7 |
Slovensko
Výsledky:
Martin - Trenčín 2:3 (za domácí Škumát 1+0), Banská Bystrica - Nitra 4:2, Košice - Zvolen 0:3 (Brabenec 1+0), Skalica - Poprad 5:2 (za domácí Šmach 0+1), Slovan Bratislava - Žilina 2:4 (za hosty Houdek 1+0).
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Trenčín | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 35:15 | 24 |
2. | Košice | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 45:26 | 24 |
3. | Zvolen | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 31:22 | 23 |
4. | Skalica | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 36:32 | 20 |
5. | Slovan Bratislava | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 36:26 | 19 |
6. | Poprad | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 37:31 | 19 |
7. | Banská Bystrica | 12 | 3 | 1 | 3 | 5 | 23:28 | 14 |
8. | Žilina | 12 | 3 | 1 | 1 | 7 | 22:36 | 12 |
9. | Martin | 12 | 3 | 1 | 0 | 8 | 28:48 | 11 |
10. | Nitra | 11 | 3 | 0 | 0 | 8 | 18:35 | 9 |
11. | Slovensko20 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9:21 | 2 |
Německo
Výsledky:
Wolfsburg - Hamburk 2:3, Hannover - Augsburg 4:3, Ingolstadt - Eisbären Berlín 4:5 po sam. nájezdech, Mannheim - Düsseldorf 8:6, Mnichov - Krefeld 2:3 po sam. nájezdech, Norimberk - Kolín nad Rýnem 0:1, Straubing - Iserlohn 1:3.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Mannheim | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 39:27 | 25 |
2. | Hamburk | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 38:30 | 19 |
3. | Eisbären Berlín | 9 | 4 | 3 | 0 | 2 | 33:24 | 18 |
4. | Ingolstadt | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 32:26 | 18 |
5. | Kolín nad Rýnem | 9 | 5 | 0 | 2 | 2 | 19:17 | 17 |
6. | Iserlohn | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 25:27 | 17 |
7. | Hannover | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 23:22 | 16 |
8. | Wolfsburg | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 22:16 | 14 |
9. | Mnichov | 10 | 3 | 2 | 1 | 4 | 22:22 | 14 |
10. | Krefeld | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 22:24 | 13 |
11. | Augsburg | 10 | 2 | 3 | 1 | 4 | 20:22 | 13 |
12. | Straubing | 10 | 2 | 1 | 1 | 6 | 21:29 | 9 |
13. | Düsseldorf | 9 | 1 | 0 | 4 | 4 | 24:34 | 7 |
14. | Norimberk | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 14:34 | 42 |
Švýcarsko
Výsledky:
Ambri-Piotta - Biel 1:2 po sam. nájezdech, Bern - Rapperswil 2:1, Fribourg-Gottéron - Zug 5:2, Kloten - Ženeva 4:1 (Polák 0+2), Langnau - Davos 3:1 (za hosty Tatíček 1+0, Sýkora 0+1).
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kloten | 14 | 9 | 1 | 2 | 2 | 49:29 | 31 |
2. | Fribourg-Gottéron | 15 | 8 | 2 | 2 | 3 | 45:33 | 30 |
3. | Zug | 13 | 7 | 4 | 0 | 2 | 56:37 | 29 |
4. | Bern | 14 | 8 | 2 | 1 | 3 | 44:37 | 29 |
5. | Davos | 14 | 9 | 0 | 1 | 4 | 49:38 | 28 |
6. | Lugano | 13 | 4 | 2 | 4 | 3 | 45:40 | 20 |
7. | Biel | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 23:27 | 17 |
8. | Ambri-Piotta | 15 | 4 | 1 | 3 | 7 | 38:45 | 17 |
9. | Langnau | 14 | 4 | 1 | 1 | 8 | 41:53 | 15 |
10. | Curych | 13 | 3 | 2 | 1 | 7 | 35:44 | 14 |
11. | Ženeva | 13 | 2 | 1 | 2 | 8 | 28:44 | 10 |
12. | Rapperswil | 14 | 2 | 0 | 0 | 12 | 24:50 | 6 |
Hokejová liga EBEL
Hokejisté Znojma zvítězili v mezinárodní rakouské lize EBEL po změně trenéra potřetí za sebou. Svěřenci kouče Martina Stloukala deklasovali 8:2 Záhřeb a posunuli se na osmé místo, přičemž mají stejně bodů jako pátý Štýrský Hradec.
11. kolo:
Znojmo - Záhřeb 8:2 (3:1, 3:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Kanko (Šeda, Lattner), 11. Beroun (Bořuta), 14. Jarůšek (Komínek), 23. Komínek, 30. Hájek (Kanko), 36. Říha (Bořuta, Platil), 48. Jarůšek (Podešva), 59. Pláněk (Podešva) - 16. a 34. Kinasewich.
Další utkání: Klagenfurt - Jesenice 8:5 (za hosty Tůma 0+2), Linec - Vídeň 5:3, Štýrský Hradec - Lublaň 0:4, Villach - Székesfehérvár 2:4.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Klagenfurt | 10 | 9 | 1 | 0 | 46:16 | 19 |
2. | Linec | 10 | 9 | 0 | 1 | 47:34 | 18 |
3. | Lublaň | 10 | 7 | 1 | 2 | 27:21 | 15 |
4. | Székesfehérvár | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:34 | 14 |
5. | Štýrský Hradec | 10 | 5 | 0 | 5 | 31:31 | 10 |
6. | Salcburk | 9 | 5 | 0 | 4 | 33:34 | 10 |
7. | Vídeň | 10 | 4 | 2 | 4 | 36:41 | 10 |
8. | Znojmo | 10 | 4 | 2 | 4 | 33:38 | 10 |
9. | Záhřeb | 10 | 3 | 2 | 5 | 25:38 | 8 |
10. | Jesenice | 10 | 1 | 2 | 7 | 25:37 | 4 |
11. | Villach | 10 | 2 | 0 | 8 | 20:36 | 4 |