Brankář Duba musel zasahovat proti střele obránce Atusova ze středního pásma.
Sparta dohrává přesilovou hru.
20:01
Druhá třetina byla zahájena.
20:00
První třetina skončila. Ruský tým byl jasně aktivnější a Sparta se takřka celou první třetinu bránila, v závěru ale dokázal vyrovnat Podlešák.
19:55
Kapitán Sparty Ptáček debatuje s hlavním rozhodčím, brankář Metallurgu vyhodil puk za mantinel a sparťané požadují dvojnásobnou přesilovou hru.
19:23
Sparta hraje přesilovou hru,
19:23
SPARTA VSTŘELILA BRANKU - 1:1, útočník Sparty Podlešák se uvolnil v levém rohu hřiště, vybruslil si před Scotta a bekhendem se trefil pod horní tyčku.
17:20
Fiodorov nahodil kotouč z prostoru pravého kruhu, Duba puk chytá do lapačky, dorážet se ještě pokoušel Kulomin.
16:44
Po dlouhé době se po průniku Stehlíka dostala ke střele také Sparta, od modré čáry střílel Jerofejevs.
15:23
Marek kombinuje s Kudrnou, po jejich akci se dostal ke střele útočník Kajgorodov, brankář Duba byl ale pozorný a zasáhl vyrážečkou.
14:36
Útočník první formace Kulomin tvrdě narazil obránce Sparty na zadním mantinelu, vylučovat se nebude.
13:40
Spartě se ve hře dopředu vůbec nedaří, ruský tým je od začátku zápasu v náporu.
12:55
Hromas napadal v pravém rohu, ale Metallurg bez problémů kontroluje hru.
12:19
Kajgorodov byl ve veliké šanci, ale přihrávku Kudrny z pravého kruhu netrefil ideálně. Duba byl v pokleku připraven.