Čtvrté finále KHL komentuje Matěj Hejda

35:46
Jaakolova střela skončila nad brankou hostů.
35:23
Na ledě se začíná přiostřovat. Dokáží se domácí vyrovnat s tvrdou hrou urostlejších hostů?
34:02
GÓL! Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 3:3! Hosté znovu dokázali vyrovnat. Mozjakin zpoza branky našel Antipina a ruský bek procedil puk mezi levou tyčí a Vehanenovou lapačkou.
33:19
Nevysoký Azevedo nabil hokejkou až někam ke stropu pražské O2 arény, Košečkin jeho tvrdou ránu chytá.
32:33
Vehanen měl co dělat, aby zkrotil nebezpečné nahození Kosova. Dobře to dopadlo pro domácího gólmana.
31:59
Thörnberg načasoval přesně přihrávku na najetého Vranu. Český útočník netrefil puk ideálně.
30:37
Pare to zkusil objetím kolem branky, Vehanen se roztáhl od tyče k tyči a pokryl všechny mezírky.
29:09
Němec je zpět na ledě. Domácí ubránili i druhé oslabení v této třetině.
28:41
Zackrisson vyhazuje.
27:48
Domácí ujeli v oslabení. Thörnberg našel Zackrissona, ale mladší ze švédského dua útočník pálil z první nepřesně.
27:09
TREST! Němec podrazil Zaripova v úniku a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.
26:02
GÓL! Lev vstřelil branku! Stav utkání 3:2! Azevedo posunul puk na modrou na Němce a nedávno třicetiletý oslavenec tvrdou střelou propálil Košečkina.
25:31
Ševcův pokus od modré vyráží Košečkin do bezpečí.
25:09
TREST! Kazionov vyloučen za podražení Ridderwalla.
24:12
O´Byrne zpět na ledě.
23:38
Hosté kombinovali v útočném pásmu. Mozjakin pálil od modré. Ruský kapitán však nemířil přesně a domácí tak mohli vyhodit.
22:39
Ševc měl dostatek času na vyhození, ale nepovedlo se mu to.
22:10
TREST! O´Byrne vyloučen za sekání na dvě minuty
21:10
Zakázané uvolnění po nepovedeném pasu hostujícího obránce.
20:26
Azevedova střela proletěla kolem pravé tyče Košečkinovy branky.
20:01
Začátek druhého dějství
Hosté se ve čtvrté minutě dostali do vedení, ale domácí dvěma brankami dokázali skóre otočit. Vyrovnaný stav přinesla Antipinem využitá přesilovka těsně před přestávkou.
20:00
Konec první třetiny
19:43
Tereščenko evidentně fauloval Šekáče, rozhodčí zůstává v klidu.
18:22
GÓL! Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 2:2! Gólová přestřelka pokračuje. Zaripoval narýsoval chytrou přihrávku přes brankoviště a Antipin už neměl problém poslat puk do odkryté klece.
17:25
TREST! Sekáč fauloval Zaripova a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.
17:13
GÓL! Lev vstřelil branku! Stav utkání 2:1! Zackrisson si prohodil jednoho z hostujících beků a posunul puk na Azeveda, který svým desátým gólem v letošním play off posílá domácí poprvé v utkání do vedení.
16:23
Ullström krkolomně kombinoval s Kapanenem, na to už se nemohl dívat Řepík, sebral puk a bekhendovým zakončením pod horní tyč málem překvapil ruského gólmana.
14:50
Timkin se teď srazil s urostlým spoluhráčem a chvíli mu trvalo než se sebral z ledu.
13:41
Kosovovu střelu vykopl finský gólman pravým betonem do bezpečí.
13:06
Pareho střela ze středního pásma nemohla nadělat Vehanenovi velké problémy.
12:09
Oystrick to zkoušel na teč. Sekáčův pokus však proletěl těsně kolem pravé tyče Magnitogorsku.
11:22
Ševc si teď vyšlápl tvrdým hitem na rozjetého Zaripova.
10:42
Ridderwalovu střelu zblokoval Antipin do ochranné sítě.
9:41
Vrána ujížděl s Thörnbergem na jediného obránce hostů. Český útočník to vzal na sebe, ale Košečkin výborným zákrokem teď podržel svůj tým proti technickému zakončení centra druhého útoku domácích.
8:29
Ridderwall se po Cingelově pasu dostal do dobré šance, ale jeho lehká teč mířila pouze do betonu urostlého brankáře.
7:10
GÓL! Lev vstřelil branku! Stav utkání 1:1! Řepík našel mezi kruhy dobře najetého Ullströma. Švédský útočník na nic nečekal a pohotovou a přesnou střelou vyrovnává stav utkání.
6:48
Kontr Lva. Sekáč se však z blízka přes Košečkina neprosadil.
6:32
Další výborná šance pro Magnitogorsku. Mozjakin v úniku tří na jediného obránce nabil na gól Zaripovovi, ale ruský střelec trefil pouze tyč Vehanenovy branky.