ilustrační foto

ilustrační foto | foto: AP

Hokejisté Jekatěrinburgu v KHL neprohráli ani v Chabarovsku

• 0
Avtomobilist Jekatěrinburg má v Kontinentální hokejové lize plný počet bodů i po čtrnáctém utkání sezony. Suverén soutěže i bez brankáře Jakuba Kováře vyhrál 5:2 na ledě Chabarovsku, který utrpěl už šestou porážku za sebou.

V týmu favorita se prosadilo pět různých střelců včetně lídra klubové produktivity Dana Sextona, který si vylepšil bilanci o osmý gól a sedmou asistenci. Domácí, v jejichž brance dostal přednost Jevgenij Alikin před Liborem Kašíkem, sice zlikvidovali dvoubrankové manko, ale od 54. minuty během necelých tří minut třikrát inkasovali a přišli o šanci na čtvrté vítězství v sezoně.