Chabarovsk sice proti Jokeritu od první třetiny prohrával, v druhém dějství však srovnal a třemi góly během necelých dvou minut v třetí části vývoj otočil. Vítězný gól zaznamenal v 51. minutě Hynek Zohorna, jenž skóroval počtvrté v sezoně po vyhraném buly staršího bratra Tomáše.
O tři čtvrtě minuty později vstřelil třetí branku Amuru Alexandr Gorškov a výsledek pečetil v 53. minutě kapitán Tomáš Zohorna sedmou brankou v ročníku za asistence Ondřeje Vitáska. Český reprezentační gólman Marek Langhamer si v brance vítězů připsal 23 zákroků.
Lukáš Sedlák překonal krajana Jakuba Kováře v brance Jekatěrinburgu a skóroval v druhém utkání za sebou, avšak Čeljabinsk doma prohrál 2:4. Kovář zastavil 22 střel a Avtomobilist se po čtvrtém vítězství v řadě přiblížil na dva body k postupovým příčkám.
Čínský Kunlun naopak uspěl po třech porážkách a zdolal Magnitogorsk 3:1. Výhru vychytal Šimon Hrubec, na kterého mířilo 39 střel Metallurgu.
Jakub Jeřábek potvrdil pozici nejproduktivnějšího českého zadáka pátým gólem v ročníku. Podolsk díky jeho využité přesilovce vedl v Nižním Novgorodu 2:0, ale domácí pak v druhé třetině nastříleli pět branek během šesti minut a nakonec zvítězili 6:2.
Kontinentální ligaVýsledky a statistiky |
32:28 Ruděnkov (Turbin)
50:47 H. Zohorna (T. Zohorna)
51:46 Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin)
52:30 T. Zohorna (Vitásek)
15:14 Joensuu (Norman)
Langhamer (Alikin) – Jordán, Vitásek, Korjagin, V. Vasiljev (C), Turbin, Kamalov, Alexandrov (A) – Golubev, T. Zohorna, H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Jazkov (A), Ruděnkov, Rasskazov – Kapiturov, Kacuba, A. Lazarev.
A. Niemi (Kalninš) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (A), Lööv, O. Lauridsen, Kivistö, E. Räsänen – O'Neill, Regin (C), Joensuu – Haapala, Kontiola, Savinainen – Norman, M. Niemi, H. Ikonen – Anttila (A), Pihlström, Oksanen – Hirvonen.
Rozhodčí: Birin, Sergejev
05:22 Balinskis (Protapovič, Meija)
49:19 J. Alexandrov (Kaletnik, Starkov)
53:53 Strömwall (Ellis)
Salák (An. Makarov) – Ališauskas, Bartulis (C), Berglund, Sotnieks, Balinskis, Marshall, Zile – M. Redlihs, Džerinš, Lipsbergs – Ashton, Slepec, Berzinš – Protapovič, Setdikov, Meija – Marenis, Gegeris, Batna – Grinbergs.
Šikin (Nalimov) – Bertilsson, Ellis, Pogorišnyj, A. Petrov (C), K. Vorobjov, J. Alexandrov, Klimontov – R. Rosén, Collins, Strömwall – Točickij, Lugin, Šmeljov – Makarenko, Kaletnik, Altybarmakjan – Starkov, Archipov, Mosaljov – Tomilin.
Rozhodčí: Akuzovskij, Fraňo – Sivov, Šalagin
27:13 Malychin (Calof)
45:38 Sedlák (Ščerbak)
16:10 Litovčenko (Sexton, Mamkin)
43:03 Obidin (Chripunov)
56:27 Bělousov (Dacjuk)
58:16 Dawes (Golyšev, Alexej Vasilevskij)
Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, Bailen, Kalinin, Karpuchin, Menšikov, Isajev, Jasinskij, Sergijenko – Sedlák, Hyka, Ščerbak – Kravcov, Calof, Malychin – Karlin, Avcin, Kosov – Fatějev, Koňkov, N. Komarov.
Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, D. Bodrov, Mamkin, Gurkin, I. Višněvskij, Pereljajev – Golyšev, Dawes, Macek – Holland, Sexton, Litovčenko – Bělousov, Dacjuk, A. Garejev – Chripunov, Platt, Obidin – Ovčinnikov.
22:23 Cracknell (Sproul)
41:57 Foo (Wong)
56:29 Lockhart (Foo, Wong)
35:56 O'Dell (Rasmussen, N. Kuljomin)
Hrubec (J. Smith) – T. Murphy, Bartley, Sproul, D. Osipov, G. Reinhart, Šustr – Foo, Cracknell, Wong – Bondra, Smith-Pelly, Kane – DeFazio, Palola, Werek – Wolski, Lockhart, Miller.
Košečkin (S. Galimov) – Antipin, Běreglazov, J. Jakovlev, J. Birjukov, Dronov, Matuškin, Minulin – Mozjakin, A. Nestrašil, Paršin – O'Dell, Rasmussen, Potěchin – N. Kuljomin, Loktionov, Bujnickij – Ljubimov, Spiridonov, Timkin – Dorofejev.
Rozhodčí: Gofman, Soin – Sadovnikov, Sazonov
32:40 Zborovskij (Aljajev, Varnakov)
34:13 Varnakov (Ch. Genoway, Volčenkov)
37:19 Schroeder (Ch. Genoway, Žafjarov)
38:04 Žafjarov (Rattie, Ch. Genoway)
38:51 Barancev (Varnakov, Šenfeld)
53:12 Žafjarov
5:23 Mons (V. Lajunen, Šinkevič)
25:05 Jeřábek (A. Sjomin, D. Kvartalnov)
Tichomirov (15. Lindbäck) – Barancev, Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Volčenkov, Aljajev – Rattie, Schroeder, Žafjarov – Šenfeld, Q. Howden, Varnakov – D. Iljin, Bočarov, Verjajev – Gončaruk, Urakov, Belevič.
Kočetkov (41. Saprykin) – Jeřábek, Katičev, V. Lajunen, Golovkov, Jepišin, Jevsejenkov, Šinkevič – Makejev, M. Aaltonen, A. Sjomin – P. Černov, Jormakka, Grebenščikov – Laričev, Arťuchin, D. Kvartalnov – Mons, A. Ševčenko, Mojsejev.
Rozhodčí: Gašilov, Romasko – Kanifadin, Golovljov
Počet diváků: 5500
27:28 Almqvist (Bakoš, Lalonde)
35:09 Karpov (Koskiranta, Kuzmenko)
63:16 S. Plotnikov (Karpov, Chafizullin)
Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, A. Osipov, Miščenko, Bobrjašov, Ďjakov, Kozlovskij – Konnov, Ljungh, Bakoš – Vicharev, Lisin, V. Butuzov – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – A. Strelcov, Dělnov, V. Strelcov – Lomako.
Samonov (Hellberg) – A. Bělov, Zub, Galeňuk, Chafizullin, Zubarev, Ožiganov, Zemčonok – Kemppainen, S. Plotnikov, Karpov – Kagarlickij, Koskiranta, Barabanov – Děrgačov, Burdasov, Kuzmenko – Ketov, Kablukov, Marčenko – Kurbatov.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |