Wagner přivedl Rapid k vítězství

Praha - Bývalý český reprezentant René Wagner rozhodl středeční zápas 3. kola rakouské ligy, v němž Rapid Vídeň porazil na svém hřišti Admiru Vídeň 1:0. Někdejší brněnský útočník dal jedinou branku utkání v 33. minutě a s třemi zásahy je v čele pořadí střelců. Rapid vede tabulku se stoprocentním bodovým ziskem.

Zato Sturm Graz ani na třetí pokus v novém ligovém ročníku nevyhrál: v Bregenzi podlehl domácímu mužstvu 1:2. Obě branky dostal Sturm v první půli, v níž byl na hřišti také Martin Hašek; po změně stran vystřídal českého středopolaře v týmu hostů Säumel.

Výsledky 3. kola:
Bregenz - Sturm Graz 2:1, Mattersburg - Klagenfurt 0:0, Rapid Vídeň - Admira Vídeň 1:0.

1. Rapid Vídeň             3 3 0 0 7:3 9
2. GAK Graz                 2 2 0 0 3:1 6
3. Bregenz                   3 2 0 1 3:5 6
4. Mattersburg            3 1 2 0 4:2 5
5. Klagenfurt               3 1 2 0 2:1 5
6. Austria Vídeň           2 1 0 1 5:2 3
7. Admira Vídeň           3 0 1 2 1:3 1
8. Sturm Graz              3 0 1 2 2:5 1