Galatasaray: hráči oslavují Barošův gól - ilustrační foto

Galatasaray: hráči oslavují Barošův gól - ilustrační foto | foto: Reuters

• 40
V Liverpoolu odehrál pět sezon, teď se Milan Baroš proti svému bývalému klubu blýskl v přípravě dvěma góly. K vítězství fotbalistů Galatasaray Istanbul 3:0 přispěl úvodními trefami, na které mu přihrál jeho český spoluhráč Tomáš Ujfaluši.

Devětadvacetiletý Baroš poslal domácí do vedení už v osmé minutě akrobatickým halfvolejem po Ujfalušiho centru, pět minut před přestávkou předvedl pohotovou hlavičkou poté, co Ujfaluši prodloužil na přední tyči rohový kop.

Po Barošově vystřídání v 75. minutě přidali hráči tureckého mužstva další branku. Povedenou ranou k tyči se prosadila střídající ofenzivní švédská posila z Boltonu Johan Elmander.

Obraně Galatasaraye pomohl proti soupeři bez řady tradičních opor udržet čisté konto také na pravém beku hrající Ujfaluši, který do Turecka zamířil v létě z Atlétika Madrid a odehrál devadesát minut.