V bratislavském derby nepadl gól

Bratislava - Necelé tři tisíce diváků v derby slavných bratislavských klubů branku nevidělo. Souboj Interu se Slovanem, týmů z druhé poloviny tabulky slovenské ligy, mělo podprůměrnou úroveň. V první půli domácí vystřelili na branku jednou, soupeř vůbec. Po devíti kolech vede ligu Trnava, která v neděli vyhrála v Trenčíně.

Banská Bystrica zvítězila v Púchově 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil už v 16. minutě Ivan Bartoš.

Obhájce titulu ze Žiliny hrál doma s Dubnicou také bez branek. Nový trenér Juraj Šimurka tak zůstává stále bez vítězství a jeho tým klesl na dno tabulky.

Ružomberok porazil 2:1 Petržalku. Obě branky domácích dal v rozmezí několika desítek sekund Jelšic.

Výsledky - 9. kolo: Matador Púchov - Dukla Banská Bystrica 0:1 (16. I. Bartoš),
Inter Bratislava - Slovan Bratislava 0:0, Ružomberok - Artmedia Petržalka 2:1 (35. a 37. z pen. Jelšic - 7. Suchánek), Žilina - Dubnica 0:0, Trenčín - Trnava 0:1 (66. Kriss)

10. Žilina                   9 1 5 3 7:12 8

Vladimír Kožuch z Trnavy (vlevo) a trenčínský Milan Mičinec bojují v utkání slovenské fotbalové ligy.