UKÁZKOVÉ ZPRACOVÁNÍ. Fernando Torres stahuje míč pod dohledem Sergia Ramose. | foto: Reuters

Torres začal v Atlétiku úspěšně. Při výhře nad Realem hrál hodinu

• 19
S prvním zápasem může být spokojený. Fernando Torres se poprvé po svém návratu do Atlétika Madrid předvedl fanouškům a v osmifinále Španělského poháru bojovným výkonem přispěl k vítězství 2:0 nad Realem Madrid. Hostující obranu několikrát pozlobil a po hodině hry ho vystřídal Koke.

O výsledku utkání rozhodla penalta a standardní situace.

V 58. minutě šli domácí do vedení, když penaltu po zákroku Sergia Ramose na Raúla Garcíu proměnil sám faulovaný. V 76.minutě se po rohu prosadil hlavou Jose Gimenez.

Hvězdný Cristiano Ronaldo nastoupil za hosty až  v 63. minutě.

Španělský pohár, osmifinále - 1. zápasy: Atlético Madrid - Real Madrid 2:0 (58. z penalty García, 76. Gimenez), Villarreal - San Sebastian 1:0 (72. Čeryšev).