Diskuze

Real Madrid dostal hattrick z penalt a prohrál ve Valencii, v čele je Sociedad

Fotbalisté Realu Madrid se nepřiblížili k Realu Sociedad, který se díky výhře v 9. kole posunul do čela tabulky. Svěřenci kouče Zinedina Zidana podlehli Valencii 1:4 - tři góly dostali z penalt od Carlose Solera. O dva body pozadu je Villarreal, který vyhrál na stadionu Getafe 3:1.
JT

J63i27r37i 39T40i77c89h94y

9. 11. 2020 17:11

Meni se casy ve spanelske lize? Real neni v cele tabulky (zatim) a Barca je nekde dole.

0 0
možnosti

Sergio včera hrál volejbal, ne?

Jinak si neodpustím poznámku, že nákupy Joviče (60mega) a Hazarda (115m) jsou nejen nejhorší investice v dějinách Realu, ale dost možná i v dějinách fotbalu.

Tolik prachů za 4 góly a 5 asistencí za rok čtvrt, to bude jistě světový unikát...

PD

Fotbal sleduju přes 50 let, ale že by někdo "dostal" hattrick, čtu poprvé....

MD

Jsem fanda Realu, ale tohle si neodpustím. 3 penalty proti, Berbr asi ztrácí vliv :)

0 0
možnosti
VN

Jsem optimista, Barceloně došly kroupy a je otázka času kdy peníze přestanou chodit i rozhodčím :-D

MH

Jednu kopali dvakrát :D takže vlastně čtyři... a jedna z tech ve druhý půli se měla opakovat taky, páč jeden z Valencie stál víc jak metr ve vápně když to kopal... Celkově VAR "pracoval" odhadem 10 minut z toho zápasu..