Václav Pilař na úspěšné Euro, na němž vstřelil dvě branky, gólově navazuje i v přípravě za Wolfsburg. | foto: Reuters

Pilař dal za Wolfsburg opět gól, na turné v Číně se trefil s Bayernem

• 6
Fotbalový reprezentant Václav Pilař v přípravném utkání za Wolfsburg skóroval proti Bayernu Mnichov. Jeho gól z nastaveného času v utkání na turné v Číně však jen zmírnil porážku, Bayern zvítězil 2:1.

Pilař, nová letní akvizice Wolfburgu z Plzně, na hřiště přišel do druhého poločase, když vystřídal krajana Jana Poláka.

Pilař si v dresu Wolfsburgu v přípravě připsal už druhou branku, tu první vstřelil při šestnáctigólové kanonádě Helmstedteru. Tehdy zvýšil v 78. minutě už na 13:0. Kouč Felix Magath zatím Pilaře nechává hrát jeden poločas.

Jeho bývalý plzeňský spoluhráč Petr Jiráček proti Bayernu nenastoupil. Mnichovskému týmu výhru zajistili úspěšní střelci Chorvat Mandžukič gólem z penalty a Nizozemec Robben.