Michael Krmenčík v dresu PAOK Soluň

Michael Krmenčík v dresu PAOK Soluň | foto: Profimedia.cz

Krmenčík se za PAOK trefil už popáté, Pekhart dal vítězný gól Legie

• 0
Michael Krmenčík přispěl svým pátým gólem v dresu PAOK Soluň k vítězství v úvodním čtvrtfinále Řeckého fotbalového poháru 5:2 nad Lamií. Český reprezentant přišel na hřiště v 65. minutě a dvě minuty před koncem normální hrací doby zpečetil výhru domácího týmu.

Odveta na hřišti Lamie, které patří v řecké lize předposlední místo, se uskuteční 2. března. PAOK je v nejvyšší soutěži třetí.

Krmenčík, který v Soluni od ledna hostuje z belgických Brugg, zatím odehrál v Řecku deset zápasů. Dvakrát se trefil v lize a třikrát v poháru.

Pekhart: vítězný gól i červená

Tomáš Pekhart zařídil Legii Varšava postup do čtvrtfinále Polského fotbalového poháru. V úterním zápase na hřišti LKS Lodž dal český reprezentant v 82. minutě vítězný gól na 3:2. Chvíli nato byl ale vyloučen za to, že po souboji o míč s Maciejem Dabrowským a pádu na zem soupeře kopl.

Pekhart navázal na sobotní ligovou trefu proti Čenstochové, kterou pomohl porazit 2:0. V polské nejvyšší soutěži dal už 14 branek a vede tabulku střelců.