Lokvenc se blýskl hattrickem

Berlín - Hattrick českého útočníka Vratislava Lokvence pomohl Kaiserslauternu k postupu do semifinále Německého poháru. Zápas v Bochumi skončil v normální hrací době 2:2, po prodloužení pak 3:3, a tak musely rozhodnout penalty. Při nich měl víc štěstí Kaiserslautern, který zásluhou Bjelicova gólu zvítězil 4:3. Lokvenc byl podle německé agentury SID hvězdou zápasu.

První dvě branky vstřelil hlavou a třetí přidal v prodloužení. Jistotu měl na kopačkách i při rozstřelu a navíc v utkání ještě připravil několik šancí pro své spoluhráče.

Výsledky - čtvrtfinále:  VfL Bochum - 1. FC Kaiserslautern 3:3 (2:2, 2:2), na pen.
3:4, SpVgg Unterhaching - Bayer Leverkusen 2:2 (2:2, 0:1), na pen. 4:5, Mnichov 1860 - Werder Brémy 1:4 po prodl. (1:1, 0:0).