ZKLAMANÝ KANONÝR. Fernando Torres z Liverpoolu truchlí po prohře na hřišti Blackpoolu. | foto: AP

Liverpool podlehl v dohrávce anglické ligy na hřišti nováčka z Blackpoolu

• 48
Ani změna trenéra zatím neprobudila fotbalisty Liverpoolu k lepším výsledkům. Druhý zápas pod vedením Kennyho Dalglishe totiž také prohráli. V dohrávce 19. kola anglické ligy podlehli 1:2 na hřišti nováčka z Blackpoolu a v tabulce jsou až na třináctém místě.

Kouče Dalglishe, který se vrátil na lavičku Liverpoolu nedělní porážkou 0:1 s Manchesterem United v Anglickém poháru, potěšil už v 3. minutě úvodním gólem španělský kanonýr Fernando Torres.

Domácí však záhy vyrovnali a v 69. minutě rozhodl o výhře Blackpoolu zblízka nehlídaný Campbell.

Liverpool, který se v únoru utká s pražskou Spartou v Evropské lize, nastoupil v sestavě: Reina - Johnson, Agger, Kelly, Škrtel - Raul Meireles, Lucas, Poulsen (85. N'Gog) - Torres, Jovanovič, Kuijt (76. Shelvey).

Dohrávka 19. kola: Blackpool - Liverpool 2:1 (12. Taylor-Fletcher, 69. Campbell - 3. Torres).