Juventus už se téměř dostal z minusu

• 13
Řím - Poslední bod chybí fotbalistům Juventusu, aby se v tabulce druhé italské ligy dostali na nulu. V dohrávce sedmého kola zvítězili v Trevisu 1:0 a už téměř umazali celý trest za korupci. Jediný gól utkání vstřelil po půlhodině hry halfvolejem Cristiano Zanetti.

Bývalý český reprezentant Pavel Nedvěd, jenž neúnavně provětrával domácí obranu průniky po levém křídle, odehrál celé utkání.

lastní gól slovenského reprezentanta Martina Petráše přispěl k porážce Lecce 1:2 od Rimini. Bývalý obránce
Sparty překonal vlastního brankáře v 6. minutě jen chvíli poté, co přišel na hřiště jako náhradník za vyloučeného kolegu z obrany.

Za dalších deset minut se sice počet hráčů na trávníku vyrovnal, Rimini ale vzápětí zvýšilo svůj náskok na 2:0. Svěřenci trenéra Zdeňka Zemana ve 20. minutě snížili na 1:2, na zvrat už ale nedosáhli.

Fotbalisté Neapole přišli v posledních minutách o vítězství nad Vicenzou. Po vyloučení Saviniho v 88. minutě totiž zařídil domácí útočník Cavalli remízu 1:1.

Výsledek 7. kola:
Treviso - Juventus Turín 0:1, Arezzo - Terst 0:1, Boloňa - Modena 2:0, Brescia - FC Janov 0:2, Cesena - Bari 1:0, Crotone - Albinoleffe 1:1, Lecce - Rimini 1:2, Pescara - Frosinone 0:2, Piacenza - Verona 1:0, Spezia - Mantova 1:1, Vicenza - Neapol 1:1