Diskuze

AS Řím náskok Juventusu nezmenšil, šlágr skončil remízou

Souboj nejlepších týmů italské ligy skončil nerozhodně. Vedoucí Juventus si ze hřiště AS Řím veze remízu 1:1 a jeho náskok na dnešního soupeře zůstal devítibodový i po 25. kole.
JU

J28a15n 20U27l34m

3. 3. 2015 10:24

Jak jsou pěkně v tabulce poskládaný u sebe: Verony, Milány, Janovy :-)  ještě by Lazio mělo dotáhnout AS

0 0
možnosti
JU

J58a18n 40U34l86m

3. 3. 2015 7:33

AS začal paradoxně hrát až když byl v 10-ti a ze hřiště odešel Totti a DDR, no jo, ale když na domácím hřišti mají první střelu na bránu až v 72.minutě...

0 0
možnosti

Škoda, že gól nepadnul dřív, zápas to docela nakoplo a posledních 15 minut bylo super.

DeRossi, to je fakt hovado, dnes hned po 30ti vteřinách skluz zezadu a rozhodčí mu alibisticky ani nedá kartu. Tenhle hráč by ji měl dostávat okamžitě, páč je to zákeřný zmetek, což jsme ostatně viděli už v EL. Řím hrál vůbec až příliš tvrdě, byť se sympatickým nasazením, Juve spíš profesorsky, na brejky, plichta asi zasloužená a titul tím pádem jasný.

1 0
možnosti

J24a70n 43Š43u92l77a

3. 3. 2015 7:29

Jako fanoušek AS musím bohužel se vším souhlasit. Tohle byla poslední reálná šance, jak náskok Juve trochu zmenšit a vyvinout na ně aspoň malý tlak.