Jason Puncheon (vlevo) z týmu Crystal Palace se raduje z gólu v duelu s...

Jason Puncheon (vlevo) z týmu Crystal Palace se raduje z gólu v duelu s Manchesterem City. | foto: Reuters

Manchester City dál klopýtá, padl i na hřišti Crystal Palace

• 9
Fotbalisté Manchesteru City neprožívají v anglické lize zrovna povedené období. Už potřetí za sebou prohráli venku o gól a po 31. kole zůstali na 4. místě s devítibodovou ztrátou na vedoucí Chelsea. Crystal Palace je přehrál 2:1.

Domácí si naopak potřetí za sebou připsali tříbodový zisk, přesto dál náleží do horší poloviny tabulky.

Favorizovaný manchesterský obhájce titulu dominoval prvnímu poločasu, ale v jeho závěru inkasoval. Brankář Hart nedokázal zkrotit Dannovu střelu zblízka a Murray doklepl míč do prázdné branky.

Krátce po změně stran pak domácí pojistili náskok Puncheonovou precizní střelou z přímého kopu přes zeď, Yaya Touré v 78. minutě už jen snížil.