Diskuze

Baroš selhal při penaltě a jeho tým utrpěl doma debakl

Český útočník Milan Baroš v utkání turecké ligy proti Kocaelisporu v závěru zápasu za stavu 2:3 nedal penaltu a hosté i díky tomu nakonec vyhráli 5:2.

aleshek

22. 2. 2009 21:59
Baroš

hru Galatasaraye po svém příchodu oživil, po snížení Lincolnem tam měl v 81. minutě parádní fotbalový moment, nevídaně si zpracoval míč a solidně vystřelil, bohužel těsně mimo a chvíli potom šel na tu penaltu, kterou ovšem zahodil otřesným způsobem, tu bych mu chytil snad i já a když hned z protiútoku dostali čtvrtý gól, bylo po nich. Každopádně bych nekladl porážku za vinu Barymu, ale zcela tragické obraně. A Skibbeho nechápu, v současné situaci nasazovat nejlepšího ligového střelce jen na posledních 25 minut, boj o titul se jim vzdaluje.

bary...

...rozpoutává turecke peklo? další kolo pár neproměněných šancí a po jaru se střihavkou a zeherem budem mít konečně útočníka;-D