Fotbalisté Wolverhamptonu se radují z gólu v duelu s Fulhamem.

Fotbalisté Wolverhamptonu se radují z gólu v duelu s Fulhamem. | foto: AP

Wolverhampton ukončil ve Fulhamu pětizápasovou sérii bez vítězství

• 2
Fotbalisté Wolverhamptonu díky gólu Adamy Traorého z druhé nastavené minuty porazili 1:0 Fulham a ukončili pětizápasovou ligovou sérii bez vítězství. Londýnský zůstal po čtvrté porážce za sebou v pásmu sestupu.

Zápas začal dvěma minutami ticha k uctění památky zesnulého manžela britské královny prince Phillipa a hráči měli černé pásky na rukávech. Duel směřující k remíze rozhodl průnikem do vápna a tvrdou střelou z úhlu Traoré, jenž se v lize trefil poprvé od prosince roku 2019. Wolverhampton je dvanáctý.