Diskuze

Pogba nedal penaltu, United si z Wolverhamptonu vezou remízu

Ztratili vedení a když ho mohli získat zpátky Paul Pogba neproměnil penaltu. Fotbalisté Manchesteru United tak v dohrávce druhého kola anglické ligy remizovali na hřišti Wolverhamptonu 1:1.
PH

Zrovna minulý týden jsem si vzpomněl na Rui Patricia, kde je mu konec. Tak jsem rád, že se mu tak skvěle daří. Zlato Portugalsko na Euru byla hodně jeho zásluha. Podobně jako Lloris ve Francii. Těmto dvěma golmanům fandím asi že všech nejvíce.

2 1
možnosti
JB

Borci za 94 minut 3x vystrelili. Z toho 2 goly a jeden nekop nedal penaltu. Husta liga. Refree napali 4 minuty kdyz nebylo zadny preruseni. Zvlastni.

JB

Pogba zase nedal penaltu. Ten se hodi max do Sparty. Sileny. Kopnuty jak zak.

0 4
možnosti

;-D...ve Spartě ale Kanga penalty proměňuje R^

9 1
možnosti
JB

1 strela 1 sance 1 gol. Ale behaj rychle to jo.

1 1
možnosti
JF

Na druhou stranu třeba takový vlci dali Pyuniku, se kterým vypadl Jablonec, dvakrát 4:0...

JB

Nejlepsi liga sveta :D sak si nenahraji stejne jak v te nasi a strela za 30 min zadna ani naznak sance.

1 3
možnosti
JZ

J45a17k42u63b 23Z45e71m73a59n

19. 8. 2019 21:58

Ono kolik je střel a šancí určuje kvalitu ligy? To by pak byla nejlepší nějaká 1. A nebo B třída. V olomoucké skupině B tento víkend napadalo ve dvou zápasech tuším dvanáct a čtrnáct gólů. Zřejmě tedy nejlepší soutěž na světě.