Mark Noble (vpravo) z West Hamu v souboji Fabinhem z Liverpoolu. | foto: AP

Liverpool remizoval s West Hamem, anglickou ligu vede už jen o tři body

• 46
Fotbalisté Liverpoolu remizovali v dohrávce 25. kola Premier League na hřišti West Hamu 1:1 a v čele tabulky mají už jen tříbodový náskok před Manchesterem City.

Zatímco v předchozích čtyřech vzájemných zápasech nastříleli „Reds“ londýnskému soupeři vždy čtyři góly, tentokrát se prosadil jen útočník Sadio Mané, navíc sporně.

West Ham - Liverpool

dohrávku anglické ligy jsme sledovali minutu po minutě

Senegalský reprezentant ve 22. minutě poslal jedenáctým gólem v sezoně favorizované hosty do vedení, i když televizní záběry ukázaly, že autor finální přihrávky James Milner byl předtím v ofsajdu. Náskok ale vydržel svěřencům Jürgena Kloppa jen šest minut. Po rozehrání nepřímého kopu Michail Antonio křížnou střelou po zemi o tyč vyrovnal a Liverpool podruhé za sebou bral jen bod.

West Ham United - Liverpool FC 1:1 (1:1)

Branky: 28. Antonio - 22. Mané. Rozhodčí: Friend – Wilkes, Beck. ŽK:60. J. Hernández - 54. Matip.

West Ham United Fabiański – Fredericks, Diop, Ogbonna, Cresswell – Snodgrass, Noble (79. Obiang), Rice, Anderson (90. Masuaku) – Antonio, J. Hernández (79. Carroll).

Liverpool FC Alisson – Milner, Matip, V. van Dijk, Robertson – Fabinho, Keïta – Mané, Firmino (75. Origi), Lallana (69. Shaqiri) – M. Salah.