Souboj o první body vyhrálo Bělorusko

Minsk - Nula na bodovém kontě ve třetí kvalifikační skupině zůstala už jen fotbalistům Moldavska, kteří prohráli v sobotu v Minsku s domácím Běloruskem 1:2. V souboji dvou nejslabších soupeřů české reprezentace hosté už od 14. minuty vedli brankou Čebotarua, ale Bělorus Kutuzov před přestávkou vyrovnal a v 58. minutě dal vítězný gól hráč italské Piacenzy Gurenko. Vítězové jsou ve skupině čtvrtí, Moldavsko je poslední. O první místo budou večer hrát čeští reprezentanti v Nizozemsku.

BĚLORUSKO - MOLDAVSKO 2:1 (1:1) podrobnosti
Góly: 42. V. Kutuzov, 58. S. Gurenko
Góly: 14. B. Čebotaru
Sestavy: G. Tumilovič - A. Kulčij, A. Ostrovskij, S. Omeljančuk, V. Šunejko - S. Gurenko, P. Kačuro, V. Bělkevič, A. Lavrik - A. Hleb (79. M. Romaščenko), V. Kutuzov (87. D. Kovba)
Sestavy: E. Hmaruc - A. Kovalenko, I. Testimitanu, G. Olexici, J. Priganjuk - V. Katinsus, R. Rebeža, S. Kovalčuk, B. Čebotaru (79. A. Golban) - S. Rogačov (25. A. Popovič, 61. Berko), S. Kleščenko
Náhradníci: J. Cygalko, A. Luchvič, A. Chrapkovskij, V. Voloděnkov, M. Cygalko
Náhradníci: A. Bogdan, L. Andriuta, V. Boret, S. Ivanov
Žluté karty: 26. V. Šunejko