Diskuze

Měli jsme dobré momenty, ale taky hodně špatné, uznal kapitán Rosický

Dal krásný gól, což byla jediná radost kapitána českých fotbalistů Tomáše Rosického během přípravného utkání proti Norsku (2:2). "Velká škoda, že jsme to nedotáhli do konce, když už jsme byli tak blízko," litoval vyrovnávací branky dvě minuty před koncem.
LN

Je na čase si chlapsky přiznat, že Petr Čech vyrobil takových chyb už v nároďáku poměrně hodně, kdy se např. nedomluvil s obráncem na míči a ten oba pustili do brány nebo kdy měl míč ze vzduchu v rukách, ale upadl mu na trávník a soupeř pohodlně skóroval do prázdné nebo kdy promáchl míč ve vzduchu a soupeř hlavičkoval do prázdné. Tohle je jen další z řady minel, které stály nároďák výsledek. Myslím, že nastala chvíle na změnu bránkáře. Nikdo není nenahraditelný a Petr Čech už má svá nejlepší léta za sebou, bohužel... Otázkou je: Odhodlá se trenér Vrba?

MK

Porovnávať Rosického z Jágrom je podľa mňa z cesty. Jágr je v mojom ponímaní pán Hokejista a pán Človek. Pri všetkej úcte k Rosického futbalovým schopnostiam by som si toto o ňom nedovolil napísať.

0 0
možnosti
MH

No, jako člověk mě teda Rosa taky nikdy nezklamal... A vzhledem k totálně rozdílnému počtu hokejistů a fotbalistů na Zeměkouli, jde i Rosu řadit do absolutní špičky...

5. 3. 2014 22:56

Rosický je jágr v kopačkách...:-/sice stíhá jen hrát prvních 25 minut ale v celku nejstarší a bohužel v bídě ostatních nejlepší !