Diskuze

Obhájkyně fotbalového titulu poslal do finále MS vlastní gól

Vlastní gól Laury Bassettové ze druhé minuty nastaveného času ukončil tažení anglických fotbalistek mistrovstvím světa. Angličanky v semifinále prohrály s obhájkyněmi titulu z Japonska 1:2.

VH

Fotbal v ženském podání je jen další parodie na sport.

0 2
možnosti
PH

P96e60t23r 69H57a75n29á23k

2. 7. 2015 12:54

pred 30 rokama tak vypadal muzskej fotbal. Podivejte se na nejakej zapas napr.z MS 82 ve Spanelsku ...

0 0
možnosti

J31a73n 27Č40e34k48a61l

2. 7. 2015 9:22

Jj, vlastňák z velkého vápna, to už je fakt smůla...

0 0
možnosti
LK

Jsem nad tim nadpisem premyslel asi 2 minuty:D Jsem furt nemohl pochopit, jak nekdo, kdo si da vlastnaka, postoupi do finale:D Ale pak jsem si to precetl a pochopil, ze ten vlastni gol byl vlastni gol protivnika:P

1 0
možnosti
LH

Taky tak. Z toho vyplývá, že je to špatně napsaný.

0 0
možnosti

Jako penalta nebyla podle mě ani jedna ale za to ten vlastenec byl asi nejhezčí gól co kdy ta frajerka v kariéře dala smolně byl do vlastní branky