Diskuze

Kouč fotbalistů Bílek: Prohráli jsme se soupeřem, kterého jsme porazit měli

"Je zbytečné říkat, jaké obrovské zklamání to pro nás je," poznamenal trenér českých fotbalistů Michal Bílek bezprostředně po domácí prohře s Litvou.

peter9

9. 9. 2010 0:00
Radeji mlc!!!

Nazory, ze za to nemuze jsou naprosto nepochopitelne. Katastrofa, ze jsme prohrali to je, Bilek ma v sestave hrace, kteri dovedou daleko lip, ale kdyz nekdo vymysli dat Rosu k lajne, to mne staci aby vypadl! Standartky byly taky zoufale! Strely na branu... kolik jich bylo????

Zbabele stridani - o tom uz ani nemluvim!!!! 8-o

0 0
možnosti

bar12345

8. 9. 2010 21:19
Nevadí, lepší hráče nemáš

Nemůžeš za to, že ta nula TOMÁŠ NECID nedá z metru gól nebo nikým neobtěžován střelou z velkého vápna sestřelí letadlo.

Ale není divu v CSKA leští lavičku, neměl jsi ho vůbec brát.

0 0
možnosti

petr88

8. 9. 2010 15:41
Když

mohli uzavřít pro diváky tréning, tak ať to hrají bez diváků úplně. Vždyť to je týrání lidí, a za to by  mněl být někdo zodpovědný.;-€;-€

0 0
možnosti

Clifford

8. 9. 2010 12:45
uzavřené modelové utkání

přecejen se tam asi ty litevští špehové dostali, když si naši borci měli nacvičit standartní situace... 14 rohů k ničemu, aspoň že ta penalta vedla k zakončení :-)

0 0
možnosti

Mira1785

8. 9. 2010 12:20
Sbohem Evropo

Pokud chtějí uvažovat o nějakém výsledku, tak takovéhle zápasy musí vyhrávat 3:0 a více. Když si uvědomím, kolik set milionů běhá po tom hřišti a nic z toho, tak je mi přinejmenším divno. Na českou ligu se už dávno nedívám a skončím i s reprezentací. Na takovou ostudu se fakt koukat nemusím. !!Rv

0 0
možnosti

Spalovač_šancí

8. 9. 2010 12:47
Re: Sbohem Evropo

A tím, že se na takovou ostudu dívat nebude, zmizí pryč?

0 0
možnosti

Tobias_Sammet

8. 9. 2010 12:19
hm

slováci se nám teď můžou jen chlámat, jak jsme neschopní. Oni naopak mají kvalifikaci rozjetou parádně. Pokud neporazíme doma Skoty, tak Bílek raus! S výhrou ve Vaduzu počítám, tak hluboko jsme snad ještě neklesli 8-o

0 0
možnosti

cartman00

8. 9. 2010 11:34
Slavoj Houslice

Bílek s tou svou partičkou lenochů ven a do dalších zápasů nominovat jedenáctku Slavoje Houslice. Horší by to snad nebylo.:-(

0 0
možnosti

npress

8. 9. 2010 11:13
Asi tak :(

Česká fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií. Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko s tím, že

tam nechají kromě brankáře jenom Rooneyho, který bez problémů porazí

čechy sám.V klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, že Rooney dal gól a Anglie vede 1:0.

stadión a tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném čase Milan

Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy....

Vběhli do šatny kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned dostal vynadáno: "Wayne co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy?? Jak to, že jsi nedal víc gólů?" Rooney: "Chlapi, nemohl jsem víc dělat, rozhodčí mě v 13. minutě vyloučil!"

0 0
možnosti

Clovek obycejny

8. 9. 2010 11:12
To j vrchol

jeste jednou prohrajou  a navrhnu, aby se jim ty damsky navstevy na pokojich neproplacely ... ted vazne, vcera to byl hodne smutny pohled....hraci obycejne litevske ligy pro nasim z Chelsea, Arsenalu, Bruselu ..... smutne a trapne [>-];-(