Diskuze

Plzeň - Liberec 0:2, hosté po pauze využili hru v přesile, góly zařídil Pešek

Plzeňští fotbalisté poprvé v novém roce prohráli, posedmé celkově. V 18. kole nezvládli proti Liberci hru v oslabení po vyloučení Kaši v závěru poločasu, po pauze dvakrát inkasovali. Oba góly vítězů zařídil záložník Pešek.

MH

Jak jsem psal už jinde - kdyby místo odhodlání, nasazení a touhy dávali góly, tak není co řešit

4 0
možnosti
JK

Neuvěřitelné! VAR opravil žlutopu na červenou v případě PLZNĚ. To člověk musí číst několikrát... Že by se opravdu něco v našem fotbalovém rybníčku měnilo?

10 6
možnosti

A že by to změnil i u koscelnika to ne, jasnej šlapák po odehrání balónu

6 2
možnosti
MK

Nádhernej pocit vidět vyzranyho Sadka! Plzeň je absolutně tragicky mužstvo, baletaci typu Buchy, Mihalika, Bahluy, Kayamby, Čermáka atd nikdy v životě nikoho nepretlaci. Kromě jedné střely neměla Plzeň za celý zápas ani jednu větší šanci, jen frigidni solichani. Slovenská kedlubna na lavičce tomu dodává speciální stavu. Jen tak dál!!!

6 5
možnosti
BH

Na Seznamu je pěkná fotka Kášova něžného zákroku...

2 1
možnosti
ZH

2 3
možnosti
JM

Tak jsem si to pustil několikrát znovu. Kaša šel hodně divoce do souboje, kde šel liberecký hráč nějak divně do poloskluzu a jak nestál rovně, tak ho Kaša přejel i přes tu nohu, Kaša tam byl u něj nebo v něm v době, kdy se hrál balon a ještě ho i hrál. Nebezpečná hra, trochu způsobená nedobrým postavením libereckého hráče - červená karta, dobře, beru. Ale proč nevyhodil rozhodčí toho Koscelnika nebo jak se jmenuje, který jednoznačně po odehrání balonu, kde byla jasně vidět že tam nemůže být včas, prošlápnul Limberskýmu kotník. Tady měla být taky červená. Jinak ještě k té fotce s krvavým šrámem na holeni - možná by stačilo používat skutečné chrániče a ne nějaký 10x5cm velké jenom aby to vypadalo pro rozhodčího, že mám něco pod stulpnou... K těm co píšou, že Viktorka neměla žádnou šanci, tak dala 2 tyče, kde se golman jenom díval a modlil a do vyloučení Kaši se Liberec na půlce Plzně moc neohřál. Druhá půle už samozřejmě vypadala jinak...

27 4
možnosti
JP

Doby, kdy se permanentně piskalo pro Plzeň skončily. Čím dříve se s tím srovnate, tím dříve můžete jít tabulkou nahoru.

4 2
možnosti
JK

Za mně dnes Liberec výborný výkon!!!! Sice těžil z červené karty, ale zasloužené červené. Že měla být červená i na liberecké straně? Možná jo, možná ne. Řekl bych, že "jen žlutou" si rozhodčí obhájí. Nicméně Liberec po červené kartě na šance a vyložené příležitosti Plzeň vyloženě přejel! Až do poslední minuty se snažil o útočnou hru!!!! Za mne super!!!! Mohli by zlepšit mezihru, když už se k mezihře dostali, byli jaksi nemastní neslaní. Nicméně sebevědomí výkon až do konce, žádný strach o výsledek!!!! R^R^R^