Sobota 28. listopadu 2020, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 28. listopadu 2020 René

Statistiky: Lafata napodobil Siegla, Plzeň získala venku víc bodů než doma

  13:58
Na hřištích soupeřů získala Plzeň o pět bodů víc, než před svým rekordně zaplněným stadionem. O góly mistrovského týmu se podělilo šestnáct hráčů, ligový kanonýr David Lafata zase rozdělil své trefy mezi dva kluby. A králem střelců je potřetí za sebou, to naposledy dokázal Horst Siegl.

VZÁJEMNÝ ZÁPAS. Fotbalisté Plzně a Sparty měli ze vzájemných zápasů vyrovnanou bilanci, a o titulu se nakonec rozhodovalo až do posledního kola. | foto:  Michal Růžička, MAFRA

"Jsem prvoligový fotbalista." Tak tuhle větu letos mohlo říct 447 hráčů, kteří se během soutěžního ročníku zapojili do mistrovských zápasů. Téměř každý pátý z nich byl cizinec, jichž se představilo 95 ze 21 zemí.

Nejširší kádr potřebovaly České Budějovice, ale k záchraně jim ani nasazení 35 různých hráčů nepomohlo. Jen o jednoho muže méně nasadil Liberec. Naopak Dukla si vystačila s 22 hráči, Jablonec se třiadvaceti a mistrovská Plzeň rozdala medaile 25 fotbalistům.
PŘEHLED

Dalších 67 náhradníků se nikdy nezvedlo z lavičky. Nepřerušenou řadu 63 zápasů na lavičce náhradníků až teď v sobotu v posledním kole ukončila příbramská brankářská dvojka Jakub Rondzik. A skončila i stejně dlouhá série jeho kolegy Aleše Hrušky mezi tyčemi.

SMUTNÝ BRANKÁŘ. Sparťanský brankář Tomáš Vaclík nemůže uvěřit, že jeho tým
JO! Brankář Sparty Marek Čech zatíná pěst poté, co zlikvidoval penaltu v

JEDNIČKA A NÁHRADNÍK. Tomáš Vaclík (vlevo) nechyběl letos v lize ani minutu, jeho náhradník Marek Čech poctivě odseděl všech třicet zápasů na sparťanské lavičce.

Rondzikovým nasazením na Hruškovo místo se ztenčil počet hráčů, kteří odehráli všechny zápasy v sezoně na čtyři. Brankáři Filip Rada z Dukly a Tomáš Vaclík ze Sparty zvládli i plnou porci 2700 minut bez střídání, jablonecký záložník Luboš Loučka absolvoval 2685 minut a jihlavský obránce Petr Tlustý 2636.
PŘEHLED

Loni odehrál 7 minut, letos 8

Většina fotbalistů, kteří loni posbírali jen pár ligových minut, se už letos neukázala, či se v lepším případě začala prosazovat jinde (Marek Jungr loni 4 minuty za Teplice, letos 27 zápasů za Jihlavu, podobně Tomáš Hájovský 10 minut za Plzeň - 21 startů za Příbram). Výjimkou je Aleš Dvořák, který loni za České Budějovice v nejvyšší soutěži odehrál 7 minut, letos jen o minutu více.

Dvaačtyřicet mužů bude větu o příslušnosti mezi ligové hráče říkat asi jen potichu; nastoupili totiž jen k jedinému zápasu. A kvarteto Daniel Černý (Plzeň), Viktor Šimeček (Slavia), Tomáš Mrázek (Hradec Kr.) a Daniel Bojčuk (Liberec) odehrálo jen po jedné minutě.
PŘEHLED

Lafatův kanonýrský hattrick

Naposledy dokázal třikrát po sobě získat titul krále ligových střelců v polovině devadesátých let Horst Siegl. Letos na něho navázal jablonecko-sparťanský útočník David Lafata. Po loňském českém rekordu 25 branek mu letos stačilo "jen" dvacet přesných tref.

O šest gólů Lafata utekl svým pronásledovatelům Michalu Ordošovi (Olomouc) s Václavem Kadlecem (Sparta).

Celkem padlo 620 gólů, o které se podělilo 207 různých fotbalistů.
PŘEHLED

Nejvíce branek nedal mistr, ale druhá Sparta s 55 trefami. Plzeň zaostala o jednu branku. Loni dal mistrovský Liberec 68, rok předtím Plzeň 70, ale v roce 2010 stačilo Spartě k titulu 42 gólů. I osmá Mladá Boleslav tehdy dala o pět branek víc než šampion.

Nejvíce hráčů se o klubové zásahy podělilo v Plzni, kde skórovalo 16 různých fotbalistů, v Liberci, Dukle a Slavii po 15. Naopak pod góly Mladé Boleslavi je podepsáno jen 9 různých jmen. Zajímavé je srovnání počtu střelců s počtem nasazených hráčů. Plzeň (25 jmen - 16 střelců) či Dukla (22 - 15) patří k týmům, které si vystačily s nejmenším počtem hráčů, Mladá Boleslav (33 - 9) je na opačném konci tohoto výčtu.

POZOR NA MĚ! Plzeňský útočník Marek Bakoš dal Dukle dva góly a na vítězství 4:1
GÓL Plzeňský záložník Daniel Kolář slaví gól do sítě Hradce Králové.
OSLAVA V 1. MINUTĚ. Plzeňský záložník Vladimír Darida dal klíčový gól ligového...
POJISTKA. Obránce Václav Procházka pojistil vedení Plzně v Hradci Králové...

ŠESTNÁCT STŘELCŮ. Deset plzeňských gólů dal Marek Bakoš, sedm Daniel Kolář, šest Vladimír Darida, pětkrát skóroval Václav Procházka. A mezi ligové střelce se zapsalo i dvanáct jejich spoluhráčů.

"Spravedlivý" Hubáček, nešťastná Příbram

Nevítanou podkategorií mezi ligovými střelci je výčet autorů vlastních branek. Letos padlo rovných 20 vlastních gólů. Čtyřikrát byl vlastním spoluhráčem překonaný příbramský brankář Aleš Hruška. Po dvou vlastních gólech dali Tomáš Hájovský právě z Příbrami a David Hubáček ze Slavie. Stoper z Edenu své vlastní góly "spravedlivě rozdělil" mezi oba aspiranty na titul. Na podzim pomohl Plzni, na jaře pak Spartě.
PŘEHLED

Třináct nul brankáře Vaclíka

Nejvíce zápasů s čistým kontem odchytal Tomáš Vaclík ze Sparty, který zůstal třináctkrát nepřekonán. Dvanáctkrát se to podařilo Kamilu Čontofalskému ze Slavie a Matúši Kozáčikovi z Plzně.

Brankáři s čistým kontem: 13 - Vaclík (Sparta), 12 - Čontofalský (Slavia), Kozáčik (Plzeň), 11 - Rada (Dukla), 9 - Hruška (Příbram), 8 - Kovář (Liberec), Melichárek (Slovácko), Grigar (Teplice), 7 - Miller (Mladá Boleslav), Valeš (Jablonec), 5 - Blažek (Jihlava), Zlámal (Olomouc), Daněk (Č. Budějovice), 4 - Bičík (Liberec), Koubek (Hradec Králové), Bárta (Ostrava), 3 - Blaha (Olomouc), Doležal (Brno), 2 - Špit (Jablonec), Lindr (Hradec Králové), 1 - Bolek (Plzeň), Šeda (Mladá Boleslav).

Ligu okusila téměř stovka cizinců

Cizinci v lize

40 - Slovensko
11 - Bosna
8 - Chorvatsko
6 - Srbsko
4 - Brazílie
3 - Rusko, Španělsko, Ukrajina
2 - Arménie, Kongo, Makedonie, Senegal,
1 - Albánie, Austrálie, Burkina Faso, Guinea, Ghana, Kamerun, Kuvajt, Nigérie, Pobřeží Slonoviny

Bez pěti rovná stovka cizinců se letos zapojila do ligových zápasů. Mezi 95 cizinci z 21 zemí je nejpočetnější 40členná slovenská enkláva, následuje jedenáct Bosňanů a osm Chorvatů. Nejslavnější fotbalové země zastupovali čtyři Brazilci a tři Španělé. Mimochodem zástupce španělské fotbalové školy jsme měli v lize vůbec poprvé.

Nejpilnějším cizincem byl Bosňan Aidin Mahmutovič, který nastoupil ve 29 zápasech a dal 12 gólů. V obou kategoriích mezi zahraničními hráči zvítězil.


Odkud přišli zahraniční hráči do české ligy. Mapa: douweosinga.com

Polepšený zlý muž Vácha

Zlým mužem ročníku je záložník Lukáš Vácha, který dostal tři červené karty a sedm žlutých. Ale lepší by bylo říkat polepšený zlý muž, protože všachny červené a pět žlutých dostal ještě na podzim. Po přestupu z Liberce do Sparty byl už jen dvakrát napomínán a s hrozbou osmé žluté a dvojzápasového trestu dohrál posledních osm zápasů.
PŘEHLED VYLOUČENÝCH HRÁČŮ

DÍKY! Lukáš Vácha děkuje libereckým fanouškům po výhře nad Duklou.
JSME VLÁDCI PRAHY! Sparťanští záložníci Ladislav Krejčí a Lukáš Vácha (vpravo)...

VÁCHA ZA LIBEREC: Tři červené karty a pět žlutých. NA JAŘE ZA SPARTU: Jen dvě žluté karty.

Hříšníka roku můžeme dál hledat mezi dvojnásobnými vyloučenými Karolem Karlíkem (Jihlava), Lukášem Magerou (Ml. Boleslav) a Alešem Škerlem (Olomouc). Posledním do party pro polepšovnu by byl Admir Ljevakovič z Teplic: jedna červená a dvanáct žlutých karet - nejvíce nepomenutí ze všech.
PŘEHLED ŽLUTÝCH KARET

Celkem podle našich statistik 1042 žlutých karet (320 různým hráčům) a 49 červených.

S 87 žlutými a čtyřmi červenými je nejtrestanějším týmem Mladá Boleslav, po pěti vyloučených měly Hradec Králové, Liberec a Olomouc. Pouze po jednom vyloučeném měly Sparta a Slavia, nejméně žlutých karet inkasovaly Jablonec (40), Plzeň (45) a Sparta (47).

Nejčastěji trestali Paták se Zelinkou

Nejvíc ligových zápasů odřídil sudí Michal Paták, který byl nasazen dvacetkrát. Vyloučil šest hráčů, nejvíc ze všech, a udělil 95 žlutých karet - v tom byl druhý. O jednu žlutou víc ukázal Zelinka, jemuž na to stačilo 17 zápasů.

O místo druhého nejvytíženějšího hlavního rozhodčího se s 18 zápasy dělí Jiří Jech a Radek Příhoda. Na pomezí byl nejžádanější Patrik Filípek (28) před Ondřejem Pelikánem (25).

Hlavní rozhodčí 2011-12

JMÉNO ZÁPASY ŽLUTÉ KARTY VYLOUČENÍ
Michal Paták 20 95 6
Jiří Jech 18 55 3
Radek Příhoda 18 86 2
Libor Kovařík 17 69 3
Miroslav Zelinka 17 96 4

KOMPLETNÍ PŘEHLED

Divácké statistiky ovlinila dvakrát prázdná Letná

Poprvé v historii přišlo nejvíc diváků na ligové zápasy v Plzni. Nutno však přiznat, že nemít Sparta dva zápasy bez diváků, znovu by v této kategorii zvítězila. Ve dvaceti sezonách Gambrinus ligy byla Letná nejnavštěvovanější sedmkrát, v prvních šesti sezonách české ligy se nejvíce chodilo v Brně, třikrát patřil primát Ostravě, jednou Opavě, Olomouci a Slavii.

POPRVÉ PLZEŇ. V sedmi ligových ročnících chodilo nejvíce diváků na stadion

POPRVÉ PLZEŇ. V sedmi ligových ročnících chodilo nejvíce diváků na stadion Sparty, letos poprvé přilákala nejvíce fanoušků Plzeň.

I přes dvě domácí nuly však byla Sparta týmem, na který se v součtu domácích i venkovních zápasů chodilo nejvíc. Nejméně lákaly Č. Budějovice (hrály před prázdnou Letnou) a Dukla. Tým z Julisky měl nejnižší domácí návštěvy; venku nejméně táhla Příbram, nejvíc se chodilo, když někam přijela Sparta.

Dva zápasy před prázdnou Letnou se podepsaly také na celkové návštěvě soutěžního ročníku, přesto počet 1 151 464 diváků je nejvyšší za poslední tři roky.
PŘEHLED

Čtyřikrát domácí odcházeli s debaklem 0:4

Solidní náboj se čtyřmi a více góly přineslo v uplynulém ročníku hned 69 zápasů. Ve čtveřici zápasů, kde domácí utrpěli debakl 0:4, však diváky nejspíš tato skutečnost moc nepotěšila.

Četnost výsledků

1:1 35 zápasů
1:0 27 zápasů
2:0 24 zápasů
2:1 18 zápasů
0:1 18 zápasů

KOMPLETNÍ PŘEHLED

Dvakrát se s čtyřgólovým přídělem museli vypořádat v Teplicích (s Jabloncem a Slováckem), pak naopak Teplice vybrakovaly Mladou Boleslav. Čtvrtým zápasem s výsledkem 0:4 byl duel Příbram - Liberec.

Nejvíc gólů padlo v utkání Olomouc - Příbram, kde byl výsledek 6:1. Spolu s utkáním Slavia - Brno 5:0 to byly nejvyšší výhry sezony.

Loni skončilo nejvíce zápasů bezbrankovou remízou 0:0. Bylo jich 27, letos jen 15. Jasně nejčastější byla remíza 1:1, kterou skončilo 35 zápasů.

Plzeň doma získala 30 bodů, venku 35

Z celkových 240 zápasů jich 116 skončilo výhrou domácích, 67 remízou a 57 jich vyhráli. Poměr skóre vychází 366:254 pro domácí.

Remízovým králem je jihlavský nováček, který dovedl k dělbě bodů každý druhý zápas. Nejčastěji vyhrávala Plzeň (20 zápasů), nejvíce porážek utrpěly Č. Budějovice (18).

Na domácích stadionech byla nejúspěšnější Sparta, mistrovská Plzeň je v žebříčku až pátá s osmibodovou ztrátou. Je tedy logické, že titul si Západočeši uhráli díky úspěchům venku, kde získali o pět bodů více než na vlastním stadionu.

Zajímavé je, že v samostatných tabulkách domácích i venkovních zápasů figuruje na předposledním místě Ostrava, přesto v součtu obsadila 14. místo a ligu zachránila.
TABULKY DOMA-VENKU

Sparta je mistrem Prahy, Olomouc vládla Moravě a Slezsku

Trenéři Vítězslav Lavička (vlevo) ze Sparty a Petr Rada ze Slavie ve...

Klíč od hlavního města dostali sparťané už za vítězství v derby se Slavií, ale o tom, že jsou ve vzájemných zápasech se všemi Pražany nejlepší, rozhodli až ve 30. kole vítězstvím nad Duklou.

Dílčí tabulky vzájemných zápasů nabízejí stejný obraz jako loni. V obou případech rozhodovalo až poslední kolo, které korunovalo Spartu králem pražských derby a připravilo Brno o šanci ovládnout Moravu a Slezsko.

Pražská derby

1. Sparta 4 2 1 1 7:3 7
2. Slavia 4 1 2 1 2:3 5
3. Dukla 4 0 3 1 1:4 3

Morava a Slezsko

1. Olomouc 8 4 3 1 11:6 15
2. Brno 8 4 2 2 13:9 14
3. Slovácko 8 3 2 3 11:8 11
4. Jihlava 8 2 2 4 8:16 8
5. Ostrava 8 2 1 5 8:12 7

Zajímavá je tabulka týmů, které do předposledního kola bojovaly o záchranu. Vzájemné zápasy s mužstvy poslední šestky měly nejhorší Teplice, ale v soubojích s lepšími soupeři si nakonec záchranu uhrály.

Boj o záchranu

1. Příbram 10 4 4 2 9:6 16
2. Ostrava 10 4 3 3 16:12 15
3. Hradec Kr. 10 4 3 3 10:7 15
4. Brno 10 3 3 4 10:14 12
5. Č. Budějovice 10 3 3 4 9:14 12
6. Teplice 10 3 2 5 15:16 11

Tabulky podzim-jaro nenabízejí stejný počet zápasů, protože se soutěž přerušovala až po šestnácti kolech. Podzimní tabulku si ještě pamatujeme, první přezimovala Plzeň před druhým Jabloncem a třetí Spartou. Na jaře byl nejlepší Liberec s jedinou porážkou, druhá Sparta uhrála o bod víc než třetí Plzeň. Jablonec se propadl do šedivého průměru, předstihla ho i zachraňující se Příbram.

Podzimní tabulka (1. - 16. kolo)
1.FC Viktoria Plzeň 16104227:1134
2.FK Baumit Jablonec 1695229:1632
3.AC Sparta Praha 1694323:1231
4.SK Sigma Olomouc 1676324:1527
5.FK Mladá Boleslav 1673619:2024
6.Dukla Praha 1657426:2222
7.Zbrojovka Brno 1663720:2721
8.1. FC Slovácko 1655621:2020
9.FC Slovan Liberec 1654722:2519
10.FC Vysočina Jihlava 1647521:2719
11.SK Slavia Praha 1646619:1918
12.FC Baník Ostrava 1645722:2817
13.FK Teplice 1644817:2516
14.FC Hradec Králové 1637617:2016
15.Dynamo České Budějovice 1643915:2315
16.1. FK Příbram 1627712:2413
Jarní tabulka (17. - 30. kolo)
1.FC Slovan Liberec 14112124:935
2.AC Sparta Praha 14102232:1132
3.FC Viktoria Plzeň 14101327:1031
4.Dukla Praha 1466222:1524
5.SK Slavia Praha 1473422:1424
6.SK Sigma Olomouc 1462614:1420
7.1. FK Příbram 1454515:1519
8.FK Baumit Jablonec 1445520:2517
9.1. FC Slovácko 1452716:2117
10.FC Vysočina Jihlava 1438315:1517
11.FK Teplice 1444619:2216
12.FK Mladá Boleslav 1435615:2314
13.FC Baník Ostrava 1433812:1612
14.Zbrojovka Brno 1432914:2611
15.Dynamo České Budějovice 143299:2611
16.FC Hradec Králové 1423910:249

Jablonec útočí na historické umístění Ostravy

V historické tabulce dvaceti let české ligové soutěže jsou rozestupy mezi nejlepšími tak velké, že je jedna sezona obvykle nemůže změnit. Jablonec se však letos nebezpečně přiblížil dlouhodobému pátému místu, který drží Ostrava. Ač mají Severočeši odehráno o jednu sezonu méně, ztrácejí na Baník už jen deset bodů.

V nižších patrech si polepšily Příbram, Mladá Boleslav, Dukla a Jihlava. Také Hradec Králové přeskočil Bohemians 1905, ale vzhledem k tomu, že tyto dva týmy si letos místo v lize vymění, bude se asi měnit i historická tabulka.

Historická tabulka 1993-2013

1. Sparta 600 375 127 98 1124:473 1231
2. Slavia 600 309 164 127 967:556 1075
3. Liberec 600 269 170 161 819:615 959
4. Olomouc 600 241 165 194 761:652 865
5. Ostrava 600 218 182 200 809:725 822
6. Jablonec 570 217 161 192 733:630 812
7. Teplice 510 198 150 162 643:569 744
8. Brno 570 197 148 225 694:735 729
9. Plzeň 480 178 129 173 620:594 652
10. České Budějovice 510 146 146 218 521:725 573
11. Příbram (12.) 450 135 124 191 472:586 529
12. Žižkov (11.) 420 144 106 170 478:539 523
13. Mladá Boleslav (14.) 270 111 71 88 379:330 404
14. Drnovice (13.) 300 115 67 118 395:395 398
15. Slovácko 330 104 89 137 360:397 389
16. Hradec Králové (17.) 360 91 103 166 320:499 367
17. Bohemians 1905 (16.) 330 88 88 154 315:478 344
18. Zlín 300 85 87 128 271:387 329
19. Blšany 240 67 63 110 255:350 264
20. Opava 240 63 64 113 264:349 247
21. Kladno 120 28 30 62 99:173 114
22. Cheb 90 29 26 35 95:121 100
23. Dukla Praha (24.) 90 23 30 37 111:140 98
24. Most (23.) 90 19 30 41 96:140 87
25. Jihlava (27.) 60 13 26 21 56:78 65
26. Karviná (25.) 60 12 12 36 53:105 48
27. Bohemians/Střížkov (26.) 60 14 8 38 60:111 35
28. Ústí nad Labem 30 4 7 19 22:67 19
29. Uherské Hradiště 30 3 8 19 19:65 17
30. Vítkovice 30 3 7 20 22:64 13
31. Benešov 30 3 3 24 23:78 12
32. Lázně Bohdaneč 30 2 5 23 18:61 11

Pozn.: V závorkách je umístění před tímto ligovým ročníkem. V sezoně 1993-94 byly udělovány za výhru 2 body. Klubům jsou také odpočteny body, které jim odebrala disciplinárka: Bohemians/Střížkov -15, Slovácko -12, Olomouc -9, Opava -6, Liberec -6.

Fotbalový kalendář 2020-21

Na Euro 2021 se Česko ve skupině D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií. Evropské poháry začaly se zpožděním, ale do zimy Liga mistrů i Evropská liga termínové manko doženou. Česká Fortuna liga zkrátila zimní přestávku; hrát se bude až do 23. prosince a znovu už od 16. ledna.

Termínová listina fotbalových soutěží

Online reportáže - Evropská liga: Slavia - Beer Ševa, Lille - Sparta, Gent - Liberec, Leverkusen - Slavia, Sparta - AC Milán, Liberec  - CZ Bělehrad.
Fortuna liga: Sparta - Slavia, Slavia - Liberec, Sparta - Liberec, Plzeň - Slavia.
EURO 2021: Skotsko - Česko, Česko - Chorvatsko, Anglie - Česko

Statistiky

Slavia

Aktuálně nejdelší série bez porážky

Pardubice

Nejvíc gólů na počet střel

Příbram

Nejvíc inkasovaných gólů

Mužstvo Z V R P S B
1.SK Slavia Praha 8 7 1 0 26:2 22
2.AC Sparta Praha 8 6 0 2 23:13 18
3.SK Sigma Olomouc 9 5 3 1 15:8 18
4.FC Viktoria Plzeň 8 5 1 2 19:12 16
5.FK Pardubice 9 4 2 3 10:11 14
6.FK Jablonec 8 4 1 3 12:8 13
7.FC Slovan Liberec 8 4 1 3 13:10 13
8.FC FASTAV Zlín 8 4 0 4 11:11 12
9.MFK Karviná 8 3 3 2 9:11 12
10.1. FC Slovácko 7 3 2 2 10:7 11
  • Nejčtenější

Diego Maradona zemřel. Argentinská legenda podlehla srdečnímu selhání

Zemřel Diego Armando Maradona, mistr světa a jeden z nejlepších fotbalistů historie. V posledních týdnech měl vážné...

Sparta - České Budějovice 2:4, kolaps nedávného lídra, hosté vyhráli poprvé

Sparťanští fotbalisté po bezchybných šesti kolech totálně vypadli z role. Po minulé jasné porážce v Plzni inkasovali...

Sparta - Celtic 4:1, domácí skóre otočili, řádil Juliš a šance na postup ožila

Sparťanští fotbalisté i podruhé porazili Celtic Glasgow, znovu mu dali čtyři góly a v Evropské lize žijí. Ve svém...

Nice - Slavia 1:3, na krásný gól Lingra navázali Olayinka a Sima

Slávističtí fotbalisté potřetí za sebou zvítězili ve skupině Evropské ligy a po 4. kole mají významně nakročeno do...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Jsem jiný, ne šílenec. Fotbalový expert Karoch o meditaci či astrálním cestování

Premium Kdykoli nasadí sluchátka s mikrofonem a pustí se do komentování fotbalu, vzbuzuje emoce. A je úplně jedno, jestli jde o...

Den se zaměstnanci pohřební služby: poslední rozloučení má dnes jiná pravidla

Premium MF DNES rozptyluje mýty o pohřebnictví v době koronaviru. Pohřeb do země možný je, i když se úplně nedoporučuje. O čem...

Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

Miliardář Dědek o Pardubicích, krizi, (ne)fungování extraligy i Jágrovi

Premium Jeho jmění se odhaduje na čtyři miliardy korun, podle magazínu Forbes je 54. nejbohatší Čech. Na přelomu roku se Petr...

  • Další z rubriky

Na koncovce se snažíme furt pracovat, dušuje se opavský Řezníček

Fotbalisté Slezského FC Opava mají za sebou domácí debakl 0:6 se Slavií Praha. Dnes v 16.00 nastoupí k dalšímu...

Uspět můžeme i proti Plzni, míní budějovický Mészáros

Měl to být týden pravdy. Českobudějovičtí fotbalisté šest kol čekali na první vítězství v sezoně, zůstávali blízko dna...

Slovácký obránce Šimko: Hru na tři beky jsme vstřebali rychle

Než se dnes fotbalisté Slovácka dozvědí výsledky testování na koronavirus, zase budou v nejistotě. O sobotní domácí...

Pardubice - Olomouc 1:1, v páté minutě nastavení srovnal krásnou střelou Huf

Olomoučtí fotbalisté už už mířili na druhou příčku v tabulce před Spartu, ale nepohlídali si závěr utkání. V...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Jsem znechucená, říká Eva Burešová, kterou vyfotili s Forejtem z MasterChefa

Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (33) byli společně vyfoceni, jak vycházejí z domu, kde herečka bydlí. Hvězda seriálu...

Ordinace v růžové zahradě za půl roku skončí, co seriál nahradí?

Po více než patnácti letech od okamžiku, kdy padla první klapka, začal tvůrčí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2...

Příběh Denisy: Manžel mě ignoruje, mám dva milence

S manželem jsme svoji osm let, máme dvě děti. S tím mladším jsem teď doma. Muž je věčně v práci a na nás nemá čas....

Tahák: 20 klávesových zkratek, o nichž jste možná neměli ani potuchy

Uživatelé Windows jistě znají notoricky známé klávesové zkratky jako Alt + F4, Alt + Tab, Windows + E, Windows + C,...

Kapitán je na tahu, bude šach mat, oznámil po líbánkách Pavel své ženě

Psycholožka, terapeut a genetička vybrali na základě testů i DNA mezi více než patnácti sty přihlášenými jednotlivci...