Diskuze

Už i Slavia ztratila body, Sparta je zpátky v čele. Výhry pro Bohemians i Olomouc

Fotbalová liga nemá už tým, který by všechno vyhrál. V 6. kole došlo i na Slavii, která remizovala v Jablonci 1:1. Do čela se tak po týdnu vrátila Sparta, která porazila Karvinou 3:1. Plzeň zvládla prosincovou dohrávku v Mladé Boleslavi a zvítězila 3:1.
HM

H93o95n46z27a 24M69á87z14a

28. 8. 2023 9:11

Dneska to byl nepříjemný den pro muže v černém. Pro Slavii pokutový kop, který nebyl - nastřelená ruka před obličejem ?, vyloučení Karabce -žádný úmysl, pak není červená- ovšem VAR zas vařil. Jinak podobných úderů je hodně a není často ani žlutá.

Pak si poslechněte jak hráči Slavie , Jablonce, Sparty i těch ostatních klubů rozhodčím sprostě nadávají a vše prochází bez karet. Zase se dostáváme do diskuze o kvalitě našich rozhodčích a hlavně vrátit na scénu na dlouhou dobu vyřazeného rozhodčího je návratem ke starým berbrovinám!!!!

3 0
možnosti
VB

Slavii hledá VAR ruku ve vápně 5 minut a Spartě vylučují hráče. Doufám, že přestanou ty kecy o tom, že Spartě rozhodčí pomáhají.

4 0
možnosti
MR

Ani tahle “rovina”, kterou asi naklonil milijardův smradlavý vítr z Vršovic Spartu nezastaví

možnosti

Tak nevím: Bohemians i Olomouc vyhráli. Nemělo by tam být ypsilon?

HR

Blbost Slavie, že nebyla schopná porazit průměrný až podprůměrný Jablonec, plný odložených sparťanů. A ty jejich dnešní standartky, to bylo na přesdržku. Snad jeden povedený centr za celý zápas. Můžou nadávat tak leda sami sobě...

7 0
možnosti
TP

T32o29m48a34s 73P55i82l20n69y

27. 8. 2023 18:16

To jako Slavia ukopala plichtu s týmem, kterýmu sparťanský béčko nasázelo 5 banánů do poločasu? 😂 To není možný 🤣🤣🤣

13 2
možnosti

P50a21v96e77l 82Š33i95m46e83k

27. 8. 2023 19:57

To je normální, po Spartě byl fén v kabině a podruhý to nedopustili. Nechápu, čemunse divíte.

2 0
možnosti
JC

J88a65n 27C37e10p83e68k

27. 8. 2023 18:06

Naprosté selhání jak hráčů Jablonce, tak rozhodčího Černého. Znevážení dobrého jména naší Slávie. Jarda T. již volal do Číny majitelům. Medvídek Pů mu obratem slíbil, že již brzo Čína vyhlásí panu Černému a Jablonci válku.