Diskuze

Příbram si hravě poradila s Jabloncem

Příbramským fotbalistům se vstup do nejvyšší soutěže vydařil, když porazili odevzdaný Jablonec 4:1. O góly se rovným dílem podělili Siegl se Zavadilem. Domácí byli od začátku aktivnější, většina míčů míříla na urostlého útočníka Žemlíka, ale svou 160. branku vstřelil v desáté minutě Siegl.

Havirov Devils ! ! !

28. 7. 2003 11:23
EU
Před poločasem vyloženou šanci zahodil Rychlík, který mířil jen do tyče.  myslim ze zahodit vylozenou sanci znamena to kopnout nekam do haje (viz drive Kuka atd.), trefit tyc je vylozena smula, ale rozhodne ne zahozena vylozena sance