Diskuze

Plzeň - Karviná 0:1, matný výkon, potřetí bez gólu, rozhodl Papadopulos

Plzeňští fotbalisté jsou v herní i výsledkové krizi. Potřetí za sebou nedali gól, i proto v utkání 10. kola doma překvapivě podlehli Karviné 0:1. V závěru půle hlavou po rohu rozhodl Papadopulos.
JP

Tak to byl pěkný boj o třetí místo.... Napřed Olomouc daruje bod Příbrami a potom Plzeň 3 body Karviné.....

0 0
možnosti

J53i16ř27í 93Š17l92í11g61l

6. 12. 2020 10:10

Vypadá to, že z velké trojky se nám stává velká dvojka.

0 0
možnosti
JC

J47a47n 43C93e14p34e21k

6. 12. 2020 10:02

Až náčelníka pustí, tak to si rozhodčí za tričko nedají. To budou padat hlavy. Bezzubá tlačenka Plísně a žádná penaltička v 94 minutě. Co to co to? ;-D

PG

No tak jestli si Plzenští hráči nevsadili na Karvinou tak potom nemám pro takový výkon vysvětlení.

OK

Nj chlapci, ono opravdu nestačí se dvakrát za rok hecnout na Spartu.... To samo o sobě vám úspěchu nezařídí

7 0
možnosti
AS

Nemůže to nějak souviset se zatčením Berbra ? Penaltička nebyla? Co na to fanoušci úspěchu a Jan Tleskač.... :-)

10 1
možnosti
PV

P18a20v12e89l 22V78a82l96a

5. 12. 2020 23:53

Prohra Plzně s Karvinou byla poslední kapkou. Tohle Šádek nepřekousne a Gula bude odvolán. :-/