Diskuze

Mladý Brazilec vyrazil za snem do Evropy a hned překvapil Spartu

Za Příbram odehrál poločas v nedávném nepovedeném utkání s Teplicemi (0:3), pak jedenadvacetiletý brazilský záložník Dos Santos dostal šanci na posledních devět minut proti Spartě.
MC

katano

26. 4. 2009 17:16
nejvíc potěšil POUŠTĚČ- Blažek, jen se ohlédl ..........

Ten Brasilec dal opravdu krásný gól, to se musí uznat. Blažek se nestačil ani otočit a podívat se, jak to byl pěkný gól.

Huber

Huber mě teda rozhodně nijak nepřesvědčil...

...

Zas nějaký koště co dá gól akorát nám a potom o něm už nikdo neuslyší, to bych:-©