Diskuze

Kinský udržel i podruhé čisté konto

Fotbalisté Liberce dokázali zvítězit i v druhém kole letošního ročníku první ligy a porazili Blšany 2:0. Utkání bylo vyrovnané, ale domácí byli efektivnější ve využívání gólových šancí: úspěšní byli v 11. minutě Jan Nezmar a v závěru Václav Koloušek. Brankář Kinský udržel podruhé v řadě čisté konto.

Martin Hoza

5. 8. 2001 21:34
DIváci
Nevím kde seděl Váš redaktor, ale pokud byl na zápase, tak by si všiml, že pořadatelé nezvládli vpouštění diváků na stadion a v době vstřelení prvního gólu jich takových minimáně 500 stálo ještě ve frontě na lístky a teprve poté pořadatelé dostali z davu strach a vpustili zbývající fanoušky bez placení na stadion. Asi těch 61% bylo platících. Takhle to z reportáže vypadá, že stadion byl zaplněn z více jak poloviny, ale ve skutečnosti byl plný. A jiná pro pořadatele, chcete plný dům nebo ušlapaný lidi, kteří se pak ještě trousí do 20-tý minuty po hledišti, kde hledají volná místa? Martin
0 0
možnosti

Herky

7. 8. 2001 18:38
Re: DIváci
Nevim proč se vedení Slovanu pouští do takových investic jako je stavba nový tribuny za xxx-milionů, gdyž nedokážou organizačně zvládnout jak dostat lidi na stadion v tom trapným počtu, kterej nahlásili. Do fronty na lístek jsem si stoupnul v 15,55 nejdříve vyprodali lístky na okolní tribuny, tagže jsem si mohl vybrat jestli hlavní tribunu za 70,- nebo hlavní tribunu za 70,-... a když na člověka dojde řada, baba zavře okýnko protože má vyprodáno!!! vecpal jsem se do vedlejší řady a po 35minutách čekání mi prodá zakyslej hnusnej dědek lístek za sedm pětek a ještě se u toho tváří jak kdybych po něm chtěl buhvíco. půl hodiny mezi upocenejma a smradlavejma lidma. (to jsem pak zaslechl, že další pokladnu zavřeli, protože neměli drobný na vracení!!!) samozřejmě že sem nestihnul začátek, protože inteligentní rozhodčí začal min. o 2min dřív... no a po tomhle všem to pak dorazí skvělej spíkr, kterej začne hecovat lidi aby "povzbudili Slovan". Jestli to bude pan Karl, Štiler a další lidi ve vedení dělat tak jako dosud, tak tu novou tribunu budou moct zase "rozmontovat" protože jim bude na hov... Vůbec mne nezajímá, že je druhej vchod zavřenej, protože se staví právě ta tribuna. Mají do těch minibudek posadit mladý lidi který se trochu otáčej a ne nesympatický a nepříjemný důchodce. A předprodej? kdo kdy viděl, že lístky v předprodeji stojí víc než na místě?!?!? naprostej nesmysl, přežitek komunismu.