Diskuze

Brno - Jihlava 5:1, stříleli Švancara se Škodou a hosté poprvé padli

Po osmém ligovém kole už fotbalisté Jihlavy nejsou neporaženi. Jejich série skončila v souboji nováčků na hřišti Brna, kde prohráli vysoko 1:5. Po dvou gólech vstřelili za Zbrojovku útočníci Švancara a Škoda, v závěru se prosadil i Pernica. Za Jihlavu skóroval střelec Tecl.

Re: Co na to Křetínský?

Proc? Blazek mel vsazeno, stejne jako s Vasluii.

to by byl skvělý kandidát na sestup.

Aspoň by se vědělo, že postoupit do ligy ze čtvrtého místa není normální.

Škoda

ale ta výhra už přijít musela. První minuty jsme měli víc ze hry, pak jsme dostali gól a úplně se nám sesypala hra, když se to v druhém poločase zlepšilo a vypadalo to, že začínáme tlačit, tak jsme dostali hloupý gól na 3:1 a zápas skončil. Důležité ale je, že jsem se i při takové prohře bavil víc než za Pivarníka při výhře, tak snad to vydrží a body budou přicházet, dneska jsme prostě neměli den.

Jinak tak tragicky organizovaný zápas jsem neviděl ani v druhé lize. Přijede hodně hostů, ale oni se na to nedokážou připravit, na pivo jsem čekal 38 minut a stejně bylo hnusný a slévaný. Jakékoliv ukazatele kde je vstup do sektorů hostů neexistují a pořadatelé sice ochotní, ale vědí úplné kulové...

0 0
možnosti
FP

Malchance

23. 9. 2012 18:56
Re: Škoda

A ten tlusťoch Rada nemá co dělat ve vrcholovém fotbale, furt žije z toho že měl jeden povedený rok v Plzni, ale je to tragédie co on od svého příchodu předvádí...

Hosté padli

Já si to neodpustím , ale ten dotyčný v ČTK asi čte červenou knihovnu počátku 20. století. Hosté padli - to je jak Ústav pro padlé dívky. ;-D Jako synonymum dobrá, ale pro něj je to první volba. Freude, Freude ;-)