Diskuze

Příbram - Teplice 1:1, z výborné půle jen jeden gól, tak mají domácí bod

Zase ne. Tepličtí fotbalisté ani ve svém sedmém vystoupení na hřištích soupeřů nevyhráli. Ve 14. kole první ligy remizovali v Příbrami 1:1. Domácí v půli zaslouženě vedli po šťastném gólu Řezníčka, po přestávce se hosté zlepšili a díky Jablonskému vyrovnali.
TU

Na hřišti byl nějaký Vondráček?

0 0
možnosti
VP

viděl jsem do 60 min. a Teplice dnes jsou mužstvem, které je ostuda neporazit, ten tým je v krizi a osobně bych poslal trenéra do světa...

1 1
možnosti
JL

J83a33n 90L68a94m48a76č

7. 11. 2014 21:39

Teplice - ambiciozní mužstvo ?  Spíš snad parodie na fotbal. Nejhorší na hřišti byl opět Francek :-/.   Hrůza a bída.

2 1
možnosti

Nejlepší na celém zápasu byl komentátor Štěpán. Opět ukázal, že se na každý zápas, který komentuje, poctivě připravuje a také vysypal z rukávu pár povedených hlášek (Kdyby se mi všichni diváci, kteří dnes přišli na zápas, představili, tak bych je vám dokázal vyjmenovat ;-D). Vážně nechápu, proč mu ČT pořád cpe ty nejnudnější zápasy a po Bosákovi zastává pozici komentátora číslo 2 tragický Vlášek. Přitom Štěpán je o parník lepší než Vlášek...

8 0
možnosti
VK

Souhlas, ale mě chybí i Čapoun, vím má svoje mouchy, ale o proti Vláškovi je pořád mistr.

MM

Starka to dneska podcenil,asi u něho došlo po těch výhrách k uspokojení a krutě se mu to vymstilo.No krutě,bod mají.

3 0
možnosti
EP

Je to opět na řešení komise rozhodčích, opakovaně došlo ke kardinální chybě při závěrečném nastavení: Rozhodčí měl nastavit minimálně 90 minut fotbalu.