Diskuze

Dukla – Plzeň 1:3, mistr otočil skóre za dvě minuty, pečeť přidal z penalty

Utrápené vítězství. Fotbalisté plzeňské Viktorie vyhráli v úvodním kole první ligy na hřišti pražské Dukly 3:1, s výkonem ale spokojení být nemohou. Domácí byli dlouho lepší a srazila je až dvouminutovka ve druhé půli, během které soupeř otočil skóre. Hru šampiona uplynulého ročníku oživil především příchod střídajícího Jakuba Řezníčka, jenž se podílel na dvou brankách. V závěru pečetil triumf z pokutového kopu Michael Krmenčík.

Podle normálních komentářů zasloužené vítězství VP, ale v diskuzi se zase slétlo plno osvědčených trollů, jak vosy nad nahnilou hruškou. Rv

1 2
možnosti

to bylo zkusene, do puli vedeni, rychle jednani a druha pule jistena pentli. to je plzen ;-DR^R^

možnosti

Dukla po hodině mlela z posledního. I to pomohlo Viktorce. Dědek Petržela byl nejmladší na hřišti, jezdil do poslední minuty.

13 0
možnosti

Kopic mu asi doporučil nějakou vhodnou výživu.

5 19
možnosti

J48a40n 24C32e40p61e36k

20. 7. 2018 22:20

Těším se na Plzničku v LM. To bude pokoukáníčko. S tímto výkonem budou válcovat i Barcu 5:0. A to je REALITA.

4 17
možnosti

Ta ostuda po Vás tu ještě je p.Cepku...

9 1
možnosti

Utrápené vítězství? Dukla lepší? Plzeň měla vzadu díry jako vrata, ale na vypracované šance to bylo tak 12:2 ve prospěch Plzně, takže asi článku moc nerozumím. Bylo spíš štěstí Dukly, že vydrželi bez inkasovaného gólu do 70. minuty.

Nechápu, tři góly venku a noviny napíšou, že jako nic moc a utrápený. To jako Plzeň musí dát šestku nebo jak?

44 5
možnosti

Njn, loni na podzim se také psalo se štěstím, nezaslouženě,... A nakonec mimo jedné remízy vše vyhráli. Jim to takhle stačí, Vrba je prostě klikař! :-)