V současné době je Slavie minimálně o třídu lepším mužstvem, takže Sparta bude zřejmě doma bránit, kouskovat hru a hrát na brejky. Ale to asi nebude stačit a Slavie vyhraje.

1 0
možnosti
TT

Co to je prosim Vas ta trida? Sparta ma v tabulce jen o 2 body mene, vstrelenych golu jen o tri mene. V obrane uz je to rozdil te Vasi tridy, ale Sparta trpi absencemi a bohuzel nahradnici tu kvalitu nemaji.

0 0
možnosti
PH

P41e78t86r 26H65l13á82v58k39a

5. 12. 2020 19:03

"Jeho první derby skončilo remízou stejně jaké následující dva."

Tento jazyk vzdáleně připomínající češtinu má zřejmě (mimo jiné) slovo DERBY mužského rodu 8-o

0 0
možnosti
JF

J45a78n 84F31r60e79i

5. 12. 2020 18:53

Jednou ta série skončí, ale bylo by velké překvapení kdyby tomu bylo zítra.

5. 12. 2020 18:54

To je celkem jedno, Slavia není postavena na individualitach, ale na týmu.

1 0
možnosti
AS

Jediný derby za poslední leta, který bylo ke koukání, bylo to 3:3, když Sparta po půli vedla 3:0. Vtipný na tom zápase jsou střelci - Stanciu, Souček, Stoch, Deli a Škoda :-)

1 0
možnosti
JP

Mě se moc nelíbilo, po půli rozhodnutej zápas a potom jsme se strachovali o vítězství. Měli jsme kliku, že nás sešívky nakonec nepřejely.

1 0
možnosti
BH

1:3 , švanda by byla, kdyby to byl hattrick Stancia.. ;-)

0 0
možnosti
VS

Umi v redakci nekdo taky Cesky?

"Jeho první derby skončilo remízou stejně jaké následující dva. Pak trenér slávistických fotbalistů třikrát nad Spartou vyhrál, v posledních dvě vzájemných utkáních se body opět dělily. Bude v neděli zase plichta?"

2 0
možnosti
MK

Sudí Zelinka by měl být zárukou roviny, uvidíme, co přinese hra samotná. Osobně bych byl hodně zklamán z jiného výsledku než 0:5