Diskuze

Brno - Liberec 1:0, zlá série skončila, výhru zařídil Řezníček

Brněnští fotbalisté po více než čtyřech měsících slaví výhru. A hned v důležitém zápase o záchranu! Doma porazili 1:0 Liberec, který po 18. ligovém kole zůstává nad sestupovými příčkami jen díky lepšímu skóre.

Tak sorry. Sice fandim Liberci, ale za to co ten KArl s tim tymem dela by si holt ten sestup zaslouzil. At si nabije cumak. Porad mu ty vyprodeje vychazely.. ale je to sileny takhle se chovat k tymu ....

0 0
možnosti

Konečně se na to dalo aspoň trochu dívat. Liberec byl slabý, naše souhra a kreativita taky nic moc, ale aspoň bylo vidět nasazení.R^

2 0
možnosti

Zbrojovka již od začátku šla výhře naproti a získalavelice důležité 3 body. Po prvním poločasu bylo všem na Srbské jasné, že Brnona Liberec má a bude to jenom o tom, kdy vstřelí první gól a dovede zápas dovítězného konce. Podařilo se to až v 80. minutě a tak, hlavně díky tomu, že senepodařilo přidat pojistku, bylo posledních 13 minut dost nervózních.Melichárka kritizuji za hru nohama. Dnes to však zvládnul, stejně jakozneškodnění jediné šance Liberce, na výbornou. Pavlík je super stoper. Kijanskasasi opět nikoho svým výkonem nepřesvědčil. Olin je dobrou posilou a Řezníček zato, jak se tam na hrotu rval, dnes po právu hráčem zápasu. Ze střídajícíchhráčů Zbrojovky působil velice dobrým dojmem Přichystal.

8 0
možnosti

Liberec a Příbram jsou zatím dva nejnudnější týmy ligy, na oko strašná bída. Liberec tímto dosti připomíná Sigmu v sezóně završené sestupem a jsem hodně zvědav, jak poslední třetinu soutěže zvládne.

7 0
možnosti

Brno vyhrálo zaslouženě, celý zápas bylo aktivnější než naši chodci. nicméně kdyby nejzkušenější hráč Slovanu (Latka) neudělal chybu jak v okrese, skončilo by to 0:0

0 0
možnosti

Brno bylo lepší a zaslouženě vyhrálo. To máš pravdu. To, že to ovšem neskončilo větším rozdílem je díky neproměněným vyloženým šancím Lutonského, Přichystala a Řezníčka...Každopádně snad to na severu se záchranou zvládnete, stejně jako Brno, také...;)