Diskuze

Ani nevím, čím jsem balon při penaltě trefil, smál se gólman Pavlenka

Všichni dřeli. Všichni makali. Ale nejviditelnější hrdinové fotbalistů Baníku Ostrava byli útočník Milan Baroš a brankář Jiří Pavlenka. Baroš v 65. minutě hlavou vyrovnal na 1:1. Pavlenka devatenáct minut na to chytil Lafatovi penaltu.
LV

Penalta se prý nedá dobře chytit. Jen špatně kopnout. Velice by mě zajímalo, zda pohyb nohy byl úmyslem nebo jen přirozenou součástí skoku.

0 0
možnosti

Prý pentle klasicky písklá pro Spartu - nebyla....

VJ

Zápas se mi líbil. Ale co se mi nelíbilo, bylo komentování Vláška. Jako by na hřišti byl jen Baroš!