Diskuze

Teplice - Bohemians 5:1, naděje hostů trvala po vyrovnání jen sedm minut

Osm tisíc diváků na tribunách, pět vstřelených gólů a další vítězství. Fotbalová euforie v Teplicích pokračuje, v 10. kole první ligy tým zvítězil nad Bohemians 5:1. Hosté měli naději jen chvíli, ale po vyrovnání na 1:1 zůstal nerozhodný stav jen sedm minut.
TV

pátý gól paráda Táborského R^

0 0
možnosti

gratulace - už se těším, až budou hrát se Spartou, Slávií, Plzní ......!!

0 0
možnosti
PF

P86e17t68r 56F63e95i10g19l

29. 9. 2013 8:25

Na Slavii vyhrali 7:0...ac jsem letity fanousek Slavie, tak jsem objektivni...

0 0
možnosti
KN

Zase nám udělali radost :-). FK Teplice olee.

0 0
možnosti
JL

J27a64n 69L20a67m16a97č

28. 9. 2013 21:12

Druhá půle byla prima, jen vydržet a nezpychnout, Vachy opět do počtu, ale nevadí, když to druzí za něj odmakají, třeba se zase někdy chytne. Po dlouhé době v Teplicích zase radost z forbalu, díky ...  ;-)

1 0
možnosti
JJ

J34i27r17i 51J74i14r29a

28. 9. 2013 19:32

Prvni puli Teplice bez pohybu,Bohemka malinko lepsi,ale ve druhem polocase zacal koncert Teplic a poslednich 15 minut to byla fantasie.V zaveru pochodujici Vachousek jen do poctu.Pritom az do ted hral dobre.Dekujeme pane trenere a I hracum za hezky zazitek.Po prichodu Taborskeho se to zlepsilo.;-D

0 0
možnosti
JS

přesnej komentář. všimnul jsem si, že vachy se bál chodit do soubojů. a ještě jeden detail, neskutečně nepřesní rozhodčí, ten nepovšimnutej metrovej aut

v první půli dostal klokany do brejku. to se jen tak nevidí...ale jinak to byl druhou půli ofenzivní koncert a standing ovation deset minut před koncem. fotbalová radost R^