Diskuze

Slavia - Villarreal 0:2, velký tlak skončil v závěru vlastním gólem

Poraženým se tleskalo. Fotbalisté Slavie sice ve čtvrtém kole Evropské ligy prohráli s Villarrealem 0:2, ale jejich vzepětí ve druhé půli publikum ocenilo. Silný soupeř šel v Praze brzy do vedení, ale slávisté ve druhé půli měli blízko k vyrovnání. Nedali, a pak je srazil vlastní gól.
JS

Tak už zase chodí Slávisti kanélama, jak je jejich dobrým zvykem

0 0
možnosti
ZB

Já si zápas užil. Sice to tam nepadlo, ale výkon super a tým ukázal, že je schopný hrát i fotbal po zemi a z první. To je velmi slušný vklad. Pokud to takhle bude pokračovat, tak je to jen dobře. R^

3 0
možnosti
PH

Máš pravdu, Villarealu hrál, na rozdíl od Slavie, docela slušně po zemi, strkal si to z první a i když hrál na půl plynu, tak dominoval. Co mu tam ale nepadlo, bylo až ostudné. Netrefit dvakrát prázdnou bránu ze dvou metrů, to je asi důvod, proč má letos tak špatnou sezónu.

1 3
možnosti
JR

Diskutující sparťani jsou legrační.... Ale jo, někdo holt prohraje v poháru s VIllarrealem, někdo vypadne z poháru s Baníkem...

6 0
možnosti

J34a86n 30Č84e80r13m30á71k

3. 11. 2017 8:18

..no,na to že hrajete poháry po několika letech,jsi dost legrační ,Jardo...

1 0
možnosti

.. Slávie hraje špatně, v lize i poháru, Šilhavý nemá už týmu co dát, ba naopak, měl by sám mít soudnost a nechat toho !